Про нас

Ми – команда фахівців з різних областей: фінанси, економіка, цифрові технології. Головне завдання проекту – дати максимально відкриту інформацію споживачеві про кредити. Також, ми розробляємо інноваційні проекти для державних органів управління та комерційних фінансових структур. Сучасні тенденції в області мікро-фінансування вимагають значних тимчасових і фінансових витрат, наші експерти діляться з вами нею безкоштовно.
Наприклад, народний рейтинг МФО і банків України, де будь-який бажаючий зможе вибрати кращий кредитний продукт, не побоюючись за безпеку і особисті фінанси. Щоб сьогодні задовольнити фінансові споживчі потреби фізичній особі досить заповнити онлайн анкету, щоб кредитор зміг видати кредит на банківську карту або рахунок в банку.

Наші співробітники розробили спеціальний алгоритм, за яким позичальник легко вибере потрібний кредит (мікропозик) з мобільного телефону або комп’ютера, не виходячи з дому, роботи або подорожуючи по країні. Наш сервіс кращий – він простий у використанні, вся потрібна інформація відразу видно на моніторі, дуже просто подати заявку в кілька мікрофінансових організацій і банків. Всі, хто вже користується “сервісом E-mail” оцінили якість і зручність навігації. Приєднуйтесь до нашої спільноти розробників.

У разі виникнення форс-мажорних обставин з фінансовими установами, на сторінці “Контакти” є всі необхідні телефони, адреси і сайти для написання претензій або пропозицій щодо поліпшення обслуговування клієнтів.