Довгостроковий кредит онлайн на карту без відмов та довідки

Швидкі кредити на довготривалий термін

Зараз нові МФО часто пропонують своїм клієнтам довгостроковий кредит на карту онлайн навіть при першому зверненні, причому його цілком реально оформити без відмови приблизно в 90% випадків всього за 10-15 хвилин. Крім цього позика на тривалий термін доступний і в більшості тих кредитних компаній, які спочатку видають кредит до зарплати в межах 30 днів, проте надають його в основному лише постійним клієнтам після декількох повністю виплачених позик.

Хто може оформити довгостроковий кредит на карту онлайн без відмови і перевірок?

Подібні позики завжди надаються без застави і без поручителів, які зазвичай запитуються, якщо звернути не в мікрофінансову структуру, а звичайний ломбард або банк. Крім цього такий кредит можна отримати без довідки про доходи, а також з підвищеними шансами на схвалення, як з поганою кредитною історією, так і наявністю боргів, в тому числі і прострочених.

В даний час онлайн заявка на позику в МФО може бути подана будь-якою фізичною особою, яка досягла повного віку (з 18 років) і володіє чинним громадянством країни свого фактичного проживання. При цьому довгострокове кредитування в таких кредитних компаніях є навіть кредитоспроможним (за визначенням банків) громадянам, тобто:

 1. Частково зайнятим і безробітним студентам незалежно від форми навчання.
 2. Непрацюючим пенсіонерам за віком, а також поганому здоров’ю та вислузі років.
 3. Домогосподаркам на утриманні, мамам в декреті з кількома маленькими дітьми і т. д.

Варто відзначити, що не тільки вже присутні на фінансово-кредитному ринку, але і найновіші кредитні компанії можуть обмежити для вищевказаних категорій позичальників максимально можливу суму запозичення. Підвищити ж цей свого роду “кредитний ліміт” можна успішно і своєчасно погасивши кілька невеликих позик або надавши документальні підтвердження наявності нехай навіть неофіційного, але постійного доходу, достатнього для обслуговування більшого за сумою кредиту.

Що потрібно, щоб оформити кредит на тривалий термін?

Якщо обрана вами кредитна компанія має мережу локальних відділень, одне з яких знаходиться в доступній близькості від вашого місця розташування, то краще звернути безпосередньо в офіс, адже це при інших рівних умовах дещо підвищить ймовірність схвалення без відмови. Крім цього, якщо у відділенні є операційна каса, то ви зможете відразу отримати на руки готівкові кошти.

Однак незалежно від вашого вибору, щоб швидко отримати довгостроковий кредит готівкою або позику в безготівковому вигляді, при відвідуванні офісу МФО вам буде необхідно мати при собі закордонний або внутрішній паспорт і ІПН, а також надати кредитору наступну інформацію:

 • номер особистого мобільного телефону;
 • адреси електронної пошти (е-мейл);
 • фінансові реквізити банківської карти.

Для того, щоб оформити і отримати кредит на карту без дзвінків виключно у віддаленому режимі online, що можна зробити навіть не виходячи з власного будинку, вам знадобиться який-небудь мобільний гаджет (планшет, смартфон) або звичайний стаціонарний комп’ютер (ноутбук), що має стабільне підключення до глобальної мережі.

Яким чином зазвичай відбувається оформлення онлайн позики?

Дистанційна подача заявки на позику, як правило, здійснюється на офіційному сайті МФО або через спеціальний мобільний додаток, якщо таке було розроблено і розміщено в сервісах App Store або Google Play. При цьому сама процедура не являє собою нічого складного навіть для малодосвідчених користувачів сучасних технологій і складається приблизно в наступній послідовності дій:

 1. Встановіть потрібні параметри запозичення у формі кредитного калькулятора.
 2. Створіть особистий обліковий запис і увійдіть в свій Особистий кабінет МФО.
 3. Заповніть невелику анкету, правдиво відповівши на всі обов’язкові питання.
 4. Підтвердіть право володіння картою, для чого на ній повинен бути позитивний баланс.
 5. Вкажіть одноразовий СМС-пароль, дати згоду з умовами запитуваного кредиту.

Все це потрібно зробити тільки при першому зверненні, а ось вже при наступних позиках процес оформлення буде зводитися лише до вибору бажаних термінів і суми кредитування. Подана при цьому заявка буде схвалюватися автоматично буквально протягом декількох хвилин. До речі, деякі існуючі кредитори, а також багато нових мікрофінансові організації пропонують сьогодні своїм постійним клієнтам довгостроковий кредит по СМС, який можна швидко отримати навіть з самого простого мобільного телефону, в тому числі і без Інтернету.

Якими перевагами володіє довгострокова позика на карту онлайн?

 1. Можна без довідок взяти в борг велику суму грошей на будь-які потреби, а саме:
 • на лікування і покупку мед. препарат;
 • на оплату навчання в будь-якому вузі;
 • на ремонт квартири, автомобіля і т. д.

2. Заявку на довгострокову позику реально оформити online навіть в неробочий час, тобто цілодобово і без вихідних.
3. Терміни кредитування можуть становити від декількох тижнів до року з можливістю продовження.
4. Більш вигідна процентна ставка, яка може бути нижче на 50-75% в залежності від МФО.
5. Зручна система виплати позики за допомогою фіксованих за сумою платежів через рівні інтервали годин.

Як бачите, довгостроковий кредит на карту онлайн або готівкою у відділенні має масу власних переваг, при цьому його дуже просто оформити в одній з численних мікрофінансових компаній, що повністю підтверджують відгуки їх постійних клієнтів. Тільки постарайтеся підшукати для запозичення надійну в усіх відношеннях МФО, яка не тільки запропонує вам найвигідніші умови, але і буде володіти всіма дозволяють і забезпечують подібну кредитну діяльність документами, ліцензіями та сертифікатами.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02