Гроші до зарплати онлайн на картку без відмови: швидкі кредити до ЗП

Позика на карту до зарплати цілодобово без зайвих питань та перевірок

Термінові позики до зарплати за ставкою від 0% до 2%, сумою від 500 гривень до 20 000 грн. Скористайтеся сортуванням і відправте онлайн заявку. Відповідь протягом 10 хвилин!

Позика до зарплати срочно на карту виручить, якщо гроші закінчилися, зайняти у друзів або близьких немає можливості, а до чергового надходження коштів ще далеко. Оформити позику до зарплати можна онлайн цілодобово без збору безлічі документів або передачі майна в заставу. Клієнту буде потрібно тільки паспорт і кілька хвилин вільного часу.

Позика до зарплати на карту без поручителя та застави

МФО видають позики до зарплати цілодобово онлайн без застав і поручителів. Отримати їх можуть наймані співробітники різних підприємств, фрілансери, студенти, пенсіонери та інші жителі України.

Умова
При першому зверненні клієнт зможе отримати позику до зарплати на суму до 3-10 тисяч гривень. При повторних зверненнях кредитний ліміт для нього можуть збільшити до 15-20 тисяч гривень.

Термін договору може скласти до 30 днів, а ставка — до 1% на добу. По акціях часто можна оформити позику без відсотків або отримати знижку.

Документи
У більшості МФО громадянин може взяти позику на банківську карту онлайн до зарплати по одному паспорту. Тільки деякі компанії додатково запитують ІПН. Довідки або інші документи про доходи не потрібні в будь-якому випадку.

Вимоги до позичальника
Взяти кредит до зарплати на карту швидко може практично будь-який громадянин України. Для схвалення заявки йому досить бути старше 18-21 року, мати постійну реєстрацію і джерело доходу.

Негативна кредитна історія, неофіційне працевлаштування та інші проблеми найчастіше не завадять оформити позику на карту без відмови до зарплати .

Як оформити позику без відмови до зарплати

Взяти позики онлайн швидко можна через особистий кабінет на сайті МФО. Для цього клієнту достатньо слідувати інструкції:

 • Вибрати в каталозі порталу Mailcredit пропозицію від МФО і натиснути на кнопку “Оформити кредит до ЗП”.
 • Вказати в калькуляторі суму і термін, на який планується оформити мікро-позику на карту миттєво до зарплати.
 • Ознайомитися з інформацією про майбутній платіж і зареєструвати особистий кабінет.
 • Заповнити онлайн-заявку і дочекатися її схвалення.
 • Підписати електронний договір і дочекатися зарахування коштів.
 • Коли заявка на позику буде схвалена, клієнту прийде повідомлення по СМС або email. Стежити за її статусом можна також в особистому кабінеті МФО.

Скільки часу займе отримання грошей до зарплати на карту?

Мікрокредитні компанії розглядають заявки на позику до зарплати до 20 хвилин. Але часто позитивна відповідь приходить ще швидше. Після підписання договору компанія переводить гроші на карту відразу. Надходять гроші найчастіше за 1-5 хвилин, але іноді їх доводиться чекати і до 1 години.

Як отримати гроші?

Найчастіше МФО пропонують отримати позику на банківську карту платіжних систем Віза або МастерКард. Але в деяких компаніях доступні і інші способи перерахування коштів:

 • На банківський рахунок.
 • Переказом готівкою.
 • На електронні гаманці.

Погашення кредиту

Погашають позики зазвичай одноразовим платежем в кінці терміну. Внести його можна онлайн з банківської карти, переказом на рахунок кредитора через будь-який банк або готівкою через термінали і каси партнерів.

Плюси і мінуси займів до зарплати

Головний плюс онлайн мікропозик в швидкому отриманні грошей в борг. Взяти позику можна за 10-15 хвилин або навіть швидше. Додатково у продукту можна відзначити наступні переваги:

Мінімальні вимоги до пакету документів

 • Можливість отримання навіть при низькому кредитному рейтингу.
 • Зрозумілі умови.
 • Оформлення договору без візиту в офіс.
 • Видача коштів у будь-який час доби.

Мінус такої позики тільки один – процентні ставки. Вони вищі, ніж за банківськими кредитами. Але якщо ретельно вибирати кредитора і брати участь в акціях, переплату по кредиту можна звести до мінімуму.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02