Гроші в борг на карту швидко і терміново: позичити гроші онлайн

Взяти гроші в борг на карту: гроші в кредит онлайн без відмов

Хочете взяти гроші в борг на карту терміново? Mailcredit зібрав кращі пропозиції по швидким онлайн кредитам зі ставкою від 0% і сумою від 1000 до 25000 гривень.

Де терміново взяти гроші в борг під відсотки ?

Є кілька способів терміново зайняти грошей:

 • Взяти гроші в борг під розписку у родичів . Це не завжди можливо і зручно;
 • Оформити позику під відсотки у приватних кредиторів. Високий ризик потрапити до шахраїв і втратити останні гроші;
 • Отримати кредит в банку. Це займе від 1-3 днів, але не всім заявникам схвалюється видача у зв’язку з поганою кредитною історією, недостатністю доходу;
 • Скористатися послугами ломбарду, якщо є що закласти. Але вартість речей, що приймаються на комісію складе не більше 50% від їх реальної ринкової ціни;
 • Взяти гроші в борг в інтернеті. Звернутися в МФО, компанії працюють в Україні легально, мають всі дозвільні документи на діяльність. Можна отримати гроші в день звернення терміново, буде потрібно мінімум документів.

Якщо потрібна невелика сума на кілька днів, взяти гроші в борг в МФО найзручніший спосіб. І на цій сторінці ви зможете вибрати відповідні умови отримати мікрокредиту без обману і передоплат у надійного кредитора.

Умови отримання грошей в борг на карту

Мікропозики зазвичай видають на наступних умовах:

 • Сума при першому зверненні до 10-15 тис. гривень, можна взяти навіть 500 гривень в борг на карту.
 • Термін 1-30 днів.
 • Процентна ставка до 0,01-2% в день. Нові позичальники зможуть оформити першу позику без відсотків.
 • Без застави або поруки.

Для постійних позичальників діють індивідуальні умови видачі: збільшується ліміт і термін кредитування, час розгляду заявки скорочується до 1-5 хвилин.
Угода повністю проходить онлайн, позичальникові не потрібно навіть виходити зі свого будинку. Отримати гроші можна прямо в день звернення терміново.

Які документи знадобляться для оформлення?

Щоб взяти гроші в кредит на карту терміново і швидко, буде потрібно тільки паспорт і мобільний телефон. Для збільшення ймовірності схвалення, уявіть додатковий документ, який є в наявності: закордонний паспорт, водійське посвідчення, ІПН (будь-який на вибір).

Довідки про доходи та зайнятість збирати не знадобиться.
Програми кредитування МФО діють для повнолітніх громадян України, що мають постійну або тимчасову реєстрацію. Взяти в борг гроші онлайн може кожен після досягнення 18 років.

Як взяти гроші в борг у МФО онлайн?

Як взяти в борг на карту? МФО пропонують кілька способів отримання мікрозаймів:

 • Позика на карту, що належить позичальникові. Це може бути дебетова або кредитна карта будь-якого банку з позитивним балансом;
 • Банківський рахунок;
 • Електронний гаманець;
 • Отримання готівки через платіжні системи. Спосіб підходить для позичальників, які не можуть отримати гроші на банківську карту або електронний гаманець. Отримати гроші можна через платіжні системи.

Як взяти гроші в борг онлайн швидко?

Для подачі заявки та отримання грошей швидко, буде потрібно кілька хвилин:

 • За допомогою нашого сервісу виберіть відповідні умови позики;
 • Зареєструйтеся на сайті і подайте заявку на позику;
 • Після отримання рішення про схвалення, дотримуйтесь інструкцій представника МФО;
 • Отримайте цілодобово гроші в борг на карту або готівкою.

Хто може взяти гроші в борг онлайн під розписку

Для отримання позики на карту не потрібно витрачати час на підтвердження офіційного працевлаштування і доводити свою платоспроможність. Гроші можуть отримати громадяни наступних категорій:

 • безробітний;
 • студент;
 • пенсіонер;
 • фрілансери.

Навіть погана кредитна історія не є перешкодою для схвалення заявки. Більшість МФО, представлених на нашому сайті, успішно співпрацюють з такими клієнтами і навіть допомагають поліпшити кредитну історію. Наприклад, людина бере в борг невелику суму і своєчасно повертає її. Інформація передається в бюро кредитних історій, і рейтинг користувача поступово зростає.

Способи погашення грошового боргу

Погасити заборгованість можна будь-яким зручним способом з нижчеперелічених:

 • Через електронні гаманці. Найзручніше скористатися додатком, в розділі “Платежі та перекази” є розділ “погашення кредиту”;
 • З банківської карти. Можна скористатися особистим кабінетом на сайті банку, що випустив карту;
 • У відділенні банку;
 • Через платіжний термінал. У каталозі послуг потрібно вибрати відповідний розділ і слідувати інструкціям;
 • У відділенні стільникового зв’язку. Внести платіж можна готівкою або карткою, комісія розраховується індивідуально.

При внесенні грошей потрібно враховувати комісію, яка може стягуватися при переказі грошей.

Відповідальність за прострочення

Якщо позичальникові не вдалося повернути потрібну суму з тих чи інших причин, його чекають санкції — щодня починають нараховуватися штрафи і пені, а МФО передає інформацію про це в Бюро Кредитних Історій (УБКІ). Проте, тому що за законом всі виплати в результаті не можуть перевищувати 150% від взятих спочатку позикових коштів, при досягненні даної суми процес зупиняється. Більше грошей МФО зажадати від вас не може.

Головне в ситуації, що склалася — не ховатися і не відмовлятися від погашення заборгованості. Треба прямо повідомити кредитору про неможливість повернення грошей і причини такого результату подій. Це дозволить домовитися про найбільш комфортне для обох сторін вирішенні питання.

Залежно від правил конкретної МФО можна розраховувати, наприклад, на реструктуризацію або рефінансування позики. Такі варіанти не позбавлять вас від виплати позики, але дадуть можливість оптимізувати умови. У певних ситуаціях надаються кредитні канікули.

Як стягується борг у разі несплати

Розміри неустойки в різних МФО відрізняються. Зазвичай це не фіксована сума, а відсоток від загального боргу.

Як тільки по позиці виникає прострочення, організація інформує про це клієнта і запитує причину несплати. Зв’язуватися з позичальником можуть по телефону, через СМС або поштою. Якщо на даному етапі боржник відповідає МФО і висловлює готовність знайти компроміс, все закінчується з найменшими втратами. Якщо ж кредитор вдається до допомоги колекторів, нічого серйозного теж не трапиться вони так само, як і МФО, будуть зв’язуватися з клієнтом.

При необхідності стягнення боргу кредитор має право діяти тільки в рамках встановлених правил. Тому кожен громадянин захищений законом у разі протиправних дій МФО або колекторів, які були залучені.
Звернення до суду є крайнім заходом врегулювання випадків прострочення платежів. МФО застосовують його дуже рідко. Зазвичай кредитор намагається вирішувати такі питання мирним шляхом і йти назустріч позичальникові.

Питання та відповіді

❓ Мені 100% схвалять позику грошей в борг?

100% взяти гроші на картку в борг зможе позичальник, який вже брав і своєчасно погасив позику в одній МФО, при повторному зверненні. Імовірність схвалення заявки для нових позичальників залежить від представленої в анкеті інформації, результатів перевірки клієнта. Якщо у вас позитивна кредитна історія, є дохід, ви маєте дуже високу ймовірність отримання грошей.

❓ Чи можна отримати гроші в борг без перевірки кредитної історії?

Кредитна історія позичальника перевіряється, але її якість не робить вирішального впливу на прийняття кредитором рішення про видачу позики. Наприклад, якщо ви мали прострочення, але погасили, ймовірність видачі кредита буде високою.

❓ Що робити, якщо терміново потрібні гроші, але дуже погана кредитна історія?

Звертатися в МФО. Умови видачі мікропозик будуть індивідуальними, може бути збільшена процентна ставка або знижена сума видачі, але наш сервіс допоможе знайти кредитора, який максимально лояльно ставиться до позичальників з будь-яким обслуговуванням боргу.

❓ Як заощадити на процентній ставці за позикою?

Найпростіший спосіб повернути борг достроково. Це дозволить оплачувати лише фактичну вартість. Багато МФО мають свої програми лояльності, в рамках яких перша позика може бути видана без відсотків.

❓ На яку суму можна розраховувати при першому зверненні?

Зазвичай МФО намагаються перевірити платоспроможність і сумлінність нових клієнтів, тому ліміт першої позики буде невеликим. Якщо борг повертається вчасно, ліміт збільшується.

❓ Чи можна взяти гроші в МФО, якщо є непогашена заборгованість в іншій кредитній організації?

Наявність позики або кредиту не є перешкодою для схвалення заявки, якщо відсутні прострочення платежів за наявними зобов’язаннями.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02