Кредит через Bank ID ᐈ оформить кредит на карту онлайн с Банк-ID

Як користуватися системою BankID для оформлення кредиту

Метод має схожість з авторизацією через соцмережі, реалізованої на багатьох сайтах. Він зручний – реєстрація може бути виконана в кілька кліків.

BankID – це швидкий спосіб, який використовується для ідентифікації клієнта в банківській структурі. При укладанні кредитного договору фінансова установа бере повний пакет документів і заносить клієнтську інформацію в базу даних. Щоб не повторювати дану процедуру при подальшому використанні послуг, підключившись до системи ID Bank, ви можете мінімізувати процедуру верифікації. Оформляйте кредит через Banking-ID в МФО, що підвищить рівень безпеки і прискорить процес.

Як це працює

Якщо на сайті передбачено поле входу в МФО через Банк ID, просто виберіть цей метод, а потім введіть свій банк зі списку запропонованих. Потім введіть логін і пароль в інтернет-банку, який автоматично дасть згоду для обробки особистих даних.

Покрокове керівництво до оформлення кредиту онлайн через BankID:

 1. Позичальник вибирає на офіційному сайті “Увійти через BankID”.
 2. У вікні буде виконаний вхід в особистий кабінет.
 3. У спливаючому вікні буде показано, яка інформація буде передана на відповідний веб-сайт.
 4. Підтверджує згоду, ввівши логін і пароль інтернет-банку.
 5. Банк надає необхідну інформацію на веб-сайт (ім’я та відскановану копію паспорта).

Метод має схожість з авторизацією через соцмережі, реалізованої на багатьох сайтах. Він зручний – реєстрація може бути виконана в кілька кліків.

Кредит через ID банк основні переваги

Спрощену систему ідентифікації, поки використовують не багато компаній, оскільки для цього потрібне виконання технічної процедури підключення по захищених каналах зв’язку. Але метод видачі банківських кредитів поступово, але впевнено набирає популярність серед МФО, так як даний процес для позичальника також має ряд переваг:

 • Знижує ризик схвалення заявок шахраями, багато з яких працюють в секторі мікрофінансування.
 • Потрібно надавати менше документів з копіями посилань та інших документів від Клієнтів.
 • Довіра позичальників зростає, так як це свідчить про серйозність підходів компанії.

Основними перевагами є надійність, доступність, простота і швидкість. Після перевірки особи по мікропозику через Bank ID не потрібно завантажувати відскановані копії документів в систему. Скорочує час розгляду заявки, і збільшуються шанси на схвалення кредиту.

Позичальник може бути впевнений, що на його заявку буде отримано позитивну відповідь. Це обумовлено тим, що запити, що надходять в МФО, проходять перевірку за допомогою спеціального програмного забезпечення, тобто автоматично. Вся інформація в такому випадку буде максимально точною тому при розгляді запиту ніяких проблем не виникне.

Передача клієнтської інформації регулюється стандартами НБУ і гарантує високий рівень надійності. Персональні дані клієнта не можуть бути втрачені, тобто не передаються третім особам.
Одним з головних переваг онлайн-інструменту безпеки є одноразове підключення. Досить витратити 10-15 хвилин на введення необхідних даних, щоб в майбутньому виконати процедуру швидко і без ризику.

Чи безпечно це?

Багато клієнтів МФО, які хочуть заощадити час і оформити кредит на карту через банк ID онлайн, стурбовані рівнем надійності даної системи. BankID просто передає інформацію на ресурс, де користувач замовляє послугу, тому будь-які шахрайські дії виключені.

Банк Айді працює за аналогічним же протоколом, як пошукова система Google і соціальна мережа Facebook. Спочатку для віддаленої перевірки інформації можна було використовувати id-банк тільки в приватному порядку. Пізніше Національний банк України за підтримки Ощадбанку розробив свій аналог, який до сил пір є єдиним в країні.

Як користуватися Bank ID при оформленні онлайн-кредиту в банку або МФО

З недавнього часу в Україні запустили електронну систему Bank ID, яка помітно спростила ідентифікацію особи.

Верифікація клієнтів це важливий етап, без якого неможливі багато фінансових операцій. Раніше на ідентифікацію особистості йшло багато часу, а надійність помітно кульгала. Тому з недавнього часу в Україні запустили електронну систему Банк ID.

Вона дозволяє ідентифікувати особу через верифікацію персональних даних. Простіше кажучи-підтвердження особи відбувається шляхом спеціальної перевірки банківського рахунку. Як користуватися технологією Bank ID при оформленні онлайн кредиту на карту в нашому матеріалі.

Bank ID що це?

Більш швидка, якісна і надійна альтернативна стандартному введенню логіна і пароля при реєстрації. Спочатку систему розробляли для того, щоб зробити користувальницький досвід простіше і оперативніше. В результаті разом зі спрощенням система розвинулася до технології онлайн-верифікації особистості.

Система Bank ID в Україні

Спочатку технологія була “підглянута” у таких країн, як Фінляндія, Естонія, Швеція, Канада і Латвія. Схожі з Bank ID системи там використовують вже кілька років. Естонія пішла ще далі-завдяки системі X-Road банки не можуть отримати дані людини без його відома. В Україні планується розробка аналогічної технології, щоб уникнути зловживання інформацією.

Зараз в Україні працюють дві системи – на базі НБУ і Приватбанку. Системою Нацбанку користуються при верифікації на адміністративних сайтах. Також нею можуть скористатися фізособи в банку. Поки список таких банків обмежений: серед них — Ощадбанк, Кредобанк і Радабанк. У той же час обіцяється розширення.

Наймасштабніший “Розповсюджувач” Bank ID – це ПриватБанк. Верифікуватися можна для отримання широкого спектру послуг. Головна перевага-кількість банків-партнерів. Крім використання в самому Приватбанку, їх Bank ID доступний в ПУМБ, А-Банку, Конкорді, Monobank і багатьох інших.

Також багато мікрофінансових організацій намагаються підключити технологію до своїх процесів. По-перше, це спрощує роботу, а по-друге, підвищує довіру з боку клієнтів. Такі великі МФО, як CreditPlus, використовують Bank ID для верифікації особи при реєстрації для оформлення кредиту. Також серед партнерів Bank ID-український оператор мобільного зв’язку lifecell.

У чому переваги для клієнтів банків і МФО?

Щоб отримати кредит в будь-якій організації, потенційному клієнту потрібно пройти реєстрацію та верифікацію. У нього є дві опції на вибір:

 • надати дані паспорта, ІПН, фото документів та ін., ввести їх вручну на сайті або в додатку;
 • верифікуватися через банк за допомогою Bank ID натисненням однієї кнопки (всі дані клієнта вже перевірені і збережені в базі банку, який його обслуговує).

За простотою стоїть також надійність. Кредитна компанія може отримати інформацію про клієнта тільки через банк. Таким чином, позичальник може бути впевнений, що його дані не отримають треті особи, в тому числі шахраї. Можливість витоку інформації виключена.

Як взяти кредит через BankID в Україні

BankID – це інноваційна технологія для уточнення особистості, яка досі є відносно новою на фінансовому ринку. Ця система є конкурентом електронного підпису. Технологія ідентифікації використовується для перевірки громадян, за допомогою інформації, яка знаходиться в банках з метою фінансового кредитування через Інтернет. Це дозволяє взять кредит на карту, не виходячи з дому.

Мікрофінансова організація України надає таку інформацію, як паспортні дані, індивідуальний податковий номер та адресу проживання. Доступ до баз даних захищений на державному рівні. Таким чином, МФО вдається уточнити кредитну історію позичальника і повністю переконатися у відповідності наданих заявником даних.

Як працює Bank ID

Нова технологія ідентифікації особистості досі використовується тільки деякими мікрофінансовими установами, що істотно спрощує їх роботу і підвищує рівень послуг, що надаються. Ми зібрали всі МФО які проводять перевірки по безпечних каналах і практикує правильну роботу.

Отримання кредиту через BankID здійснюється за наступною схемою:

 • Щоб ідентифікувати особу позичальника, необхідно для початку пройти реєстрацію в системі.
 • Далі підтвердити інформацію, тобто дайте дозвіл на перегляд імені користувача, реєстраційної адреси, паспортних даних, номера телефону і т. д.
 • Користувачі мають можливість виконувати всі процедури ідентифікації даних за допомогою BankID. Для цього слід увійти в онлайн кабінет і відкрити доступ до своєї особистої інформації. Система автоматично витягує дані (їх не потрібно вводити самостійно). З посвідченням особи процес онлайн мікрокредитування значно спрощується.

Умови отримання кредиту з ID паспортом

Ви можете взяти кредит через BankID в будь-який час доби на сайті мікрофінансової організації на певних умовах:

 • наявність паспорта громадянина України та українське громадянство або реєстрація;
 • вік позичальника – не молодше 18 років;
 • наявність банківської карти, виданої на ім’я заявника (в іншому випадку рахунок поповнений не буде).

Якщо всі умови виконані, кошти будуть переведені на рахунок позичальника протягом 5-10 хвилин. Ніяких додаткових перевірок і дзвінків не потрібно. Система перевіряє клієнтську інформацію в BKI в автоматичному режимі. Це усуває ймовірність помилок, які виникають на тлі людського фактора.

Щоб погасити кредит, ви повинні використовувати особистий онлайн-кабінет. Для цього потрібно перейти в розділ “погашення” і слідувати подальшим інструкціям. Через банківський ідентифікатор ви можете погасити борг банківською карткою, через банківський переказ або за допомогою терміналу.

Переваги онлайн кредиту через BankID

Перевагами оформлення кредиту на карту через Банк Ид є відсутність потреби в наданні повного пакету документів. Немає потреби відвідувати офіс, ви можете подати заявку віддалено.

Співпраця з мікро-кредитними компаніями має ряд позитивних сторін:

 • Виправлення кредитної історії. Після розгляду заявки великі банки отримують інформацію, що дозволяє точно скласти фінансову репутацію клієнта.
 • Контроль на державному рівні. Якість одержуваної інформації та інформаційна безпека контролюється НБУ.
 • Високий рівень конфіденційності. Доступ до даних так само захищений, як і доступ до фінансів.

МФО працюють з різними групами населення, навіть з тими, до кого є низький рівень довіри. Серед позитивних сторін також слід звернути увагу на відсутність прихованих платежів і обов’язкового страхування. За дострокове погашення боргу штрафи не нараховуються.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02