Кредит на ремонт житла: квартири, будинку та іншої нерухомості в Україні

В Україні сьогодні дуже багато квартир, які потребують поліпшення житлових умов. Десь потрібно просто оновити зовнішній вигляд житла, поставити нові меблі або реконструювати стару. Десь провести капітальний ремонт: модернізувати сантехніку, перепланувати квартиру, зробити інтер’єр сучасніше і т.д. всі, хто хоча б раз стикався з ремонтним роботами, знають, що цей процес може відняти багато часу. Грошей на ремонт завжди не вистачає, і це не мета, на яку можна просити в борг у знайомих або родичів. Тому в багатьох ситуаціях оптимальним рішенням буде взяти кредит на карту по паспорту на ремонт квартири у банку або в МФО.

Де отримати кредит на ремонт в Києві та Україні

Багато фінансових установ пропонують клієнтам різні кредити на ремонт житла, в залежності від масштабу робіт. У великої кількості з них нецільове призначення, а тому розмір річної ставки в 2021 може становити до 40%. Тому, якщо ви хочете звернутися в банк, щоб отримати позику, краще забезпечити його заставою. Але також вам знадобиться підготувати величезний перелік документів:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • довідку з місця роботи;
  • довідку про доходи за останні 6 місяців;
  • виписку з банківського рахунку;
  • контакти людей, готових виступити поручителем;
  • закордонний паспорт;
  • підтвердження володіння нерухомістю \ автомобілем \ цінними паперами і т. д.

До того ж, на очікування, поки вам видадуть кредит онлайн на карту без відмови на ремонт квартири, піде багато часу банки ніколи не розглядають заявки швидко. Та й не факт, що рішення буде позитивним. На випадок, якщо щось потрібно купити вже зараз, або при акції в будівельному магазині, це точно не варіант.

У багатьох сучасних будівельних магазинах і гіпермаркетах є можливість оформити розстрочку безпосередньо на місці. Цей варіант підходить, якщо ви вибрали конкретний товар і готові купити його прямо зараз. Але часто така терміновість таїть в собі підводні камені, наприклад високий відсоток, приховану комісію, оплату за відкриття рахунку і т.д. кредитний менеджер попросить контакти вашого керівника на роботі або родичів, готових виступити поручителями.

Ще кредит на ремонт в Києві можна отримати в МФО. Мікрофінансові організації сьогодні дуже популярні, зокрема тому що вони набагато більш лояльні до клієнтів, пропонують гнучкі умови співпраці. Наприклад, часто такі організації працюють онлайн, а значить не потрібно витрачати час, відпрошуватися з роботи, щоб приїхати в офіс і чекати в чергах. Заявку можна відправити в будь-який час доби, навіть з мобільного пристрою, і розглянута вона буде максимально оперативно.

Другий важливий момент мікрофінансові організації не вимагають великої кількості документів. Ви можете бути безробітним, працевлаштованим не офіційно, студентом або пенсіонером, і все одно розраховувати, що вам видадуть кредит на ремонт будинку. Так, в такому випадку відсоток буде трохи вище, ніж в традиційних банках, щоб окупити ризики фінансової установи. Але переваги співпраці з МФО неоціненні. Воно економить вам масу часу, за яке можна заробити куди більше, ніж той відсоток, який ви переплатили. Що вже говорити про нерви. Деякі мікрофінансові організації можуть запропонувати безвідсотковий кредит на 1 місяць, тобто під 0,01%, що є дуже вигідною пропозицією на сьогодні.

Але важливо розуміти, що далеко не кожна МФО заслуговує довіри. Обов’язково варто перевірити наявність офіційної ліцензії, хороших відгуків, вивчити договір, щоб переконатися у відсутності прихованих платежів і комісії. Ви повинні чітко розуміти, скільки потрібно буде платити кожен місяць і яка кількість таких платежів. До того ж, сьогодні фінансові установи конкурують між собою і пропонують різні умови, в надії привернути увагу потенційного позичальника. Як вибрати те з них, яке найкраще закриє ваші потреби?

Де взяти онлайн кредит на ремонт в Києві

На нашому сайті ми зібрали для вас кращі банки і МФО, які готові надати короткостроковий або довгостроковий кредит онлайн на ремонт. Для кожного з них є детальний опис умов діапазон сум, мінімальний і максимальний термін, перелік необхідних документів і т.д. тепер вам не потрібно самостійно проводити аналіз фінансових організацій і порівнювати їх пропозиції, боячись упустити найвигідніше. Ми це зробили за вас!

Вибір компанії для оформлення кредиту на ремонт житла

Після того, як ви виберете організацію, в якій хочете взяти кредит, досить залишити онлайн-заявку. Залежно від умов кредитування, з вами зв’яжеться менеджер для обговорення деталей, або при прийнятті позитивного рішення, гроші відразу будуть зараховані на зазначену карту. Другий варіант найбільш поширений в МФО. Після цього вам достатньо буде щомісяця вносити обумовлений платіж, або погасити заборгованість в короткі терміни. Тоді ви уникнете прострочень і не зіпсуєте свою кредитну історію.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02