Кредит онлайн на карту без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи і поручителів онлайн на карту

Якщо ви не можете або не хочете надати довідку про доходи, то не варто думати, що ви не зможете отримати кредит. Але також не варто думати, що ви зможете взяти в кредит велику суму грошей. Справа в тому, що банк готовий «ризикнути» деякою сумою, повіривши вам і допустивши, що ви отримуєте зарплату «в конверті», допомогу родичів або додатковий дохід від здачі в оренду вашої нерухомості. Але ризикувати великими сумами небезпечно для банку. В принципі, якщо вам потрібен кредит готівкою до 30000-50000 грн, то довідка про доходи може бути скасована в процесі отримання кредиту. Велика це сума або маленька вирішувати вам, виходячи з ваших потреб. Також важливо усвідомлювати, для чого вам кредит. Якщо вам потрібно придбати товар або послугу, то процес отримання кредиту без довідки про доходи значно спрощується, причому, в набагато більшій мірі в тому випадку, якщо в кредит купується товар.

Як оформити споживчий кредит онлайн без довідки про доходи

Як ми писали вище, отримати його простіше. Давайте розглянемо цей вид кредитування докладніше. Якщо ви купуєте в кредит товар, то у банку є гарантії на випадок вашої непередбачуваної неплатоспроможності, так як товар, а саме рахунок-фактура, за якою ви отримуєте кредит, є гарантією того, що товар придбаний на гроші банку і може бути конфіскований в рахунок сплати боргу. Не варто хвилюватися: перш, ніж конфіскувати товар, банк дасть вам багато часу на погашення кредиту, це всього лише запорука «спокою» банку.

Якщо ви отримуєте послугу в кредит, то гарантій для банку тут менше. Єдине, що може “заспокоїти” менеджера і аналітичний відділ банку в наданні такого кредиту конкретна мета кредитування, як показник вашої серйозності і гарантії того, що вам можна довіряти.

Як взяти кредит готівкою без довідки про доходи

Кредит готівкою без довідки про доходи, вот і дісталися до головного. Кредит готівкою ви можете витратити на все, що завгодно. Це може бути перекредитування (погашення кредиту в іншому банку), покупка товарів на ринку або у підприємців, з яких-небудь причин відмовляються виписати рахунок-фактуру. Такі кредити банки видають найменш охоче, так як часто перевірити мета кредитування не представляється можливим, і у банку єдина гарантія дійсно мети кредиту ваше пояснення.

Виходячи з цього, ви можете припустити, що для оформлення кредиту готівкою без довідки про доходи потрібно бездоганна кредитна історія, тобто, якщо ви в минулому брали кредит і допустили прострочення або, що у багато разів гірше, у вас залишився прострочений кредит в будь-якому з банків, то ваші шанси на отримання готівки прагнуть до нуля. Безумовно, фраза «прагнуть до нуля» не означає, що шансів немає, але в даному випадку вам може бути запропонована невигідна процентна ставка по кредиту.

Але, якщо ваша кредитна історія чиста, мету кредиту ви можете сформулювати гранично чітко і зрозуміло, у вас є непрямі гарантії вашої платоспроможності (телефонний дзвінок вашому начальнику він не буде виступати поручителем, всього лише як доказ вашого працевлаштування), то кредит вам, швидше за все, видадуть. Але може бути всяке, іноді навіть кредитна карта будь-якого банку виступала негативним аргументом при отриманні кредиту, так як ви, взявши гроші у банку, могли ще зняти їх з кредитної картки, таким чином ще більше занурюючись в борги. Це потрібно мати на увазі, але не забувайте про те, що ваш головний аргумент при отриманні кредиту без довідки про доходи, чесність.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02