Кредит онлайн на карту в Україні ᐉ Взяти гроші в кредит на банківську карточку

Мікрокредити онлайн на карту в Україні

Взяти кредит онлайн на банківську карту України за 15 хвилин допоможе наш спеціальний фінансовий портал. На сторінці онлайн-сервісу розміщені кращі фінансові пропозиції від різних банків і мікрокредитних організацій. Скористатися рекомендаціями зможе цілодобово будь-який повнолітній громадянин України. Знайдіть найвигідніший варіант кредиту, з урахуванням особистих потреб.

Чому українці оформляють кредит на карту у нас

Переваги порталу:

Надійність. Фірма співпрацює тільки з перевіреними організаціями, які видають кредит на карту. Всі партнери працюють відповідно до законодавства країни. Їх діяльність дозволена Національною комісією, яка регулює ринок фінансових послуг України. Гарантується захист будь-яких конфіденційних даних.

Доступність. Сервіс надає корисну інформацію без додаткової оплати.

Швидкість отримання позики. Заповнити заявку вийде за пару хвилин, а онлайн оформлення кредиту проводиться протягом 15 хвилин.

Лояльність. Досить надати всього лише ІПН і паспорт.

Зручність. Гроші по кредиту можна отримати без походу в офіс, суму просто перерахують на банківську картку клієнта.

Кредити онлайн на карту в Україні: особливості

Всі компанії на сайті дотримуються вимог діючих нормативних актів України. Кошти за кредитом може отримати тільки повнолітній громадянин країни, якому виповнилося 18 років. Позика надається після пред’явлення паспорта та ІПН. Деякі фірми встановлюють певні вікові обмеження для клієнтів.

Взяти кредит онлайн без відмови на карту можна в будь-який час доби (позики цілодобово 24/7). Термін повернення грошових коштів різний, визначається відповідно до обраної умови.

Онлайн кредит на карту: терміни, процентні ставки, способи оплати та інші умови

У будь-якій ситуації, коли людина тимчасово залишилася без грошей або потребує додаткових коштів, він може отримати кредит на карту. Позикові кошти доречно використовувати на:

 • відкриття своєї справи;
 • організацію весілля, ювілею або іншого витратного заходу;
 • серйозну покупку.
 • під час сезонних знижок на товари в магазинах іноді вигідніше оформити кредит і придбати потрібну річ. Або взяти в борг частину грошей на покупку великої побутової техніки, а не збирати кошти на довгоочікуваний товар ще кілька місяців.

Кредит онлайн на картку швидка альтернатива звичному для багатьох способу отримати гроші в банку або офісі позикодавця. На фінансовому ринку України більше 35 кредитних організацій. На сервісі можна вивчити пропозиції всіх компаній і вибрати найвигідніше.

Терміни і скільки грошей на карту можна отримати

Найчастіше онлайн кредит в Україні надається на період від 1 до 30 днів. З ініціативи клієнта передбачена пролонгація (продовження) кредитного договору на необмежений термін.

Звична сума позикових коштів до 20000 гривень, але можна отримати кредит онлайн і більш значний. У цьому випадку майже завжди збільшуються відсотки за користування грошима. Умови визначаються індивідуально, з урахуванням діючих програм.

Процентна ставка за кредитами на карту

Якщо оформити кредит на карту в МФО перший раз, то річна процентна ставка (APR) зазвичай становить від 0 до 0,1%, а при повторних зверненнях збільшується. Різні бонусні програми, акції та знижки для клієнтів є у багатьох фінансових організацій. Але якщо споживач порушує терміни розрахунку за гроші по онлайн кредиту, то на лояльні умови розраховувати не доводиться. У цьому випадку процентна ставка може досягти позначки 3 в день і вище. Додаткові відсотки будуть нараховуватися щодня, поки прострочення не складе більше 90 днів.

Як взяти кредити онлайн через інтернет на карточку

Спочатку майбутній позичальник знайомиться з пропозиціями різних МФО, потім вибирає і оформляє кредит, отримує гроші. П’ять кроків і потрібна сума буде на картці:

Підшукати найвигідніший варіант, де взяти кредит. Треба натиснути кнопку “Отримати кредит” в потрібному рядку.

Визначитися з необхідною сумою і термінами погашення, використовуючи онлайн-калькулятор на сторінці оформлення.

Заповнити анкету позичальника, вказати дані паспорта та коду.

Внести інформацію про банківську картку, на яку надійде кредит онлайн, оформити заявку і очікувати рішення МФО.

Дочекатися зарахування коштів. Клієнт отримує кредит в день звернення, процедура займає в середньому до 15 хвилин.

Зазвичай ніяких додаткових дій проводити не треба. Іноді співробітники мікрофінансової організації передзвонюють перед видачею кредиту, щоб уточнити потрібну інформацію.

Можна відправити кілька заявок в різні МФО, щоб збільшити шанси на отримання позики. Перед оформленням кредиту треба упевнитися, що вийде вчасно виплатити майбутній борг. Прострочення погіршують кредитну історію, а також можуть обернутися значними додатковими витратами.

Як здійснити оплату

На сайті є не тільки інформація про те, як взяти кредит онлайн. Там також можна вивчити особливості погашення боргу. Часто організації надають можливість оплати частинами або в розстрочку. Основні способи заплатити по кредиту:

 • В інтернеті, наприклад, через Приват24.
 • Використовуючи банківські термінали самообслуговування.
 • Відвідавши касу фінансової організації.
 • При роботі зі спеціальними платіжними сервісами або терміналами стягується комісійна винагорода. На сайті МФО зазвичай можна оплатити борг по кредиту без комісії:
 • Після авторизації в особистому кабінеті, за допомогою будь-якої банківської карти.
 • Без реєстрації. У цьому випадку гроші за кредитом зможуть внести навіть треті особи. Досить вказати потрібну інформацію про боржника.

Важливо пам’ятати: чим швидше погашений весь кредит, тим менше доведеться переплачувати.

Гроші на карту онлайн: переваги та недоліки

Чому варто взяти кредит онлайн:

 • список кредитних організацій великий, можна підібрати найвигідніший і зручний варіант позики;
 • економиться час на походах в офіс;
 • кошти по кредиту стають доступними в найкоротші терміни;
 • немає зайвої тяганини зі збором потрібних документів на кредит, треба надати тільки ІПН і паспорт;
 • схвалюються понад 95 заявок, що надійшли.

На порталі є інформація, де можна взяти кредит за мінімальною процентною ставкою. Зазвичай при першому зверненні діє програма з нульовою APR або платити доведеться до 0,01 річних.

Для отримання онлайн кредиту на карту не треба показувати довідку про доходи, надавати інформацію про особисту нерухомість та іншу власність. Дані паспорта, ідентифікаційного коду, електронну адресу та номер банківської картки все, що потрібно повідомити в банк або МФО.

Недоліки онлайн кредитування на карту

 • процентні ставки високі;
 • штрафні санкції серйозні.
 • якщо користуватися такими грошима довго або брати великі грошові суми, то нараховані відсотки по кредиту будуть значними.

Необхідно оформити кредит онлайн: правова основа питання

Ділові відносини між позичальником і організацією регулюються законодавчо. Клієнт отримує на електронну пошту кредитний договір. У ньому позначені штрафні санкції при порушенні термінів оплати, додаткові платежі за гроші на карту в кредит та інші нюанси.

Юридично онлайн-документ аналог звичної письмової угоди. Він вступає в силу після оформлення кредиту на карту, тому до отримання позики необхідно уважно вивчити всі пункти договору.

Де швидко і вигідно взяти гроші на карту в Україні

Онлайн-сервіс порівняння E-MAIL працює тільки з надійними партнерами, у яких отримувати онлайн кредити на карту вигідно, зручно і швидко.
Клієнти самостійно вирішують, де вигідно взяти кредит на карту не виходячи з дому. Пропозиції на сервісі найрізноманітніші, з урахуванням індивідуальних запитів споживачів. Є короткострокові безвідсоткові позики, варіанти оформлення кредиту з тривалим розрахунковим періодом або великими грошовими виплатами. Студент, домогосподарка, бізнесмен, пенсіонер кожен знайде свій ідеальний кредит онлайн на карту.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02