Позики безробітним на карту цілодобово
Виберіть МФО для отримання позики для безробітних за вашими параметрами і рейтингом. Надішліть заявку в відповідну компанію онлайн і отримаєте відповідь протягом 10 хвилин.
Що з себе представляють кредити для безробітних без відмови?
З проблемою тимчасової відсутності роботи стикаються багато людей. Причинами можуть стати тривалий пошук нового робочого місця після звільнення, тимчасова перерва в трудовій діяльності за станом здоров’я або сімейними обставинами. Довга відсутність роботи, може стати причиною боргової ями. Велике число тих, хто не має офіційної роботи, працюють без оформлення. Сюди ж входять ті, хто займається продажем продукції зі свого підсобного господарства, фрілансери, ремісники, приватні няні і т. д.
Не у кожного позичальника є можливість звернутися в банк за отриманням позики через зіпсовану кредитну історію або відсутність офіційного заробітку. У зв’язку з даними обставинами багато громадян задаються питанням, що з себе являє позика безробітним на карту?
Якщо ж в період безробіття людині знадобилася термінова фінансова підтримка, але він не хоче брати гроші в борг без відмови. У таких випадках, банки відповідають відмовою у видачі позики без інформації про роботу. Але крім банків існує сектор мікрофінансових організацій (МФО), які організовують видачу позики безробітним. Для осіб, які зіткнулися з відмовою банків, МФО – це можливість швидко отримати невелику позику на короткий термін без перевірок і практично без відмов.
До того ж, в більшості випадків немає необхідності навіть в особистому візиті в МФО – подати заявку і отримати гроші на карту миттєво безробітні можуть і онлайн.
Переваги та недоліки отримання швидкої позики безробітним онлайн
Звернення за кредитом в МФО має для безробітного як плюси, так і мінуси. Незважаючи на те, що МФО набагато лояльніше банків відносяться до осіб без офіційного доходу, потрібно бути готовим, що і тут не існує гарантії 100% схвалення заявки.
Переваги МФО перед банками для безробітного:
- Швидкість оформлення (як правило, день в день або миттєво протягом пари годин);
- Мінімальний пакет документів (достатньо паспорта);
- Цілодобове обслуговування онлайн, без прив’язки до графіку роботи організації та місця її розташування;
- Гроші можна отримати як на кредитну картку, так і на електронний гаманець;
- Витратити гроші можна як безготівковим способом, так і зняти готівку з кредитної картки.
Але безробітний позичальник повинен віддавати собі звіт і про недоліки цих організацій:
- Деякі МФО відмовляють у позиці без підтвердження доходу;
- Підвищені процентні ставки для осіб, які не зуміли підтвердити платоспроможність;
- Розраховувати безробітний може тільки на невеликі суми (в межах 3-10 тис. грн.)
- Приймаючи рішення звернутися в МФО, необхідно зважити всі “за” і “проти”, щоб спосіб швидкого вирішення фінансової проблеми не обернувся борговою ямою в майбутньому.
Як отримати кредит безробітному на картку
Різні МФО пропонують великий вибір умов, на яких видаються позики непрацюючим громадянам. В цілому, безробітний клієнт може розраховувати на наступне:
- Ставка позики від 0,01% до 1,99% в день (зазвичай 1,3-2%);
- Термін розгляду заявки від 5 хвилин до 1 години (найчастіше рішення приймається протягом півгодини);
- Термін, на який видається позика – від 1 до 30 днів (стандартно 30 днів), у багатьох МФО є можливість самостійно вибирати будь-який термін;
- Доступна сума первинної позики – до 10 тис. грн., при повторному зверненні до 15-20 тис. грн.
Деякі організації пропонують новим клієнтам першу позику без відсотків і без комісії.
Вимоги до безробітних при отриманні позики якщо є прострочення і погана кредитна історія
Вимоги, що пред’являються до позичальника, також незначно розрізняються у різних МФО. Однак, за загальним правилом, єдиним необхідним документом є паспорт. Пред’явити його можна при особистому зверненні, або докласти скановану копію до онлайн заявки.
Отримати гроші в борг не виходячи з дому можуть як працевлаштовані, так і безробітні. Однак в основному МФО все ж перевіряють наявність у позичальника постійного джерела доходу. Це можуть бути:
- Допомога по безробіттю;
- Пенсія;
- Стипендія;
- Соціальні допомоги по інвалідності;
- Виплати за депозитами.
Від наявності джерела нехай і невеликого, але стабільного доходу, буде залежати рішення про видачу або у відмові в позиці для безробітних навіть з простроченнями і поганою кредитною історією, а також в його розмірі.
Рекомендуємо наступний підхід для отримання позики без відмови на карту
На сайті “Mailcredit” легко і просто оформити позики непрацюючим. Для цього потрібно виконати наступні дії:
Підібрати індивідуальні умови в полях, розташованих вгорі цієї сторінки. Там потрібно вказати бажані суму, термін і ставку за позикою. Агрегатор вибере пропозиції, які підходять під задані параметри.
Детально вивчити пропозиції зі списку. Найбільш вигідні програми доступно відзначити галочкою “порівняти”. У таблиці для порівняння будуть наочно представлені всі відмінності обраних варіантів.
Прийнявши остаточне рішення, натиснути на вікно “оформити займ”. Ви будете відразу перенаправлені на сторінку сайту МФО з потрібними параметрами позики.
Заповнити невелику анкету. Всі відомості повинні бути достовірні і актуальні.
У разі схвалення підписати договір за допомогою СМС-коду.
Отримати гроші будь-яким з доступних способів. Наприклад, може бути зручний варіант позики для безробітних, який зараховується на банківську карту миттєво.
Способи видачі онлайн кредитів безробітному
Якщо ви є безробітним, то терміново отримати гроші в банку виявляється майже неможливим, тому що найчастіше потрібне офіційне працевлаштування і багато банків не дають позики без документів про офіційну роботу. Тоді виходом із ситуації стають МФО, які пропонують здобувачеві кілька способів видачі позики:
- На іменну банківську карту;
- На електронні гаманці;
- Через систему моментальних грошових переказів;
- Переказом на рахунок або карту;
- Готівкою в офісі.
Способи повернення позики
Є кілька способів повернути позику:
- За допомогою карти банку на сайті компанії — даний спосіб дозволяє зробити поповнення моментально;
- Через електронний гаманець;
- Через спеціальні системи оплати;
- Через термінали для оплати із зазначенням назви МФО, номера договору та дати народження;
- Відвідавши офіс обслуговування клієнтів МФО з пред’явленням договору та паспорта;
- Банківським переказом – найбільш тривалий спосіб, може зайняти до 2-7 робочих днів.
Наслідки невиплати кредиту (прострочення позики)
Якщо позичальник не виплачує кредит без поважної причини (банкрутство, помилки в договорі, реструктуризація, рефінансування, борговий викуп), то його чекатиме наступне:
Продовжать нараховуватися відсотки, і до них додадуться штрафи до 20 % річних, поки борг не досягне величини загальної суми позики, помноженої на 1,5;
Можлива зустріч з колекторами;
У самому крайньому випадку МФО з усіма підтверджуючими документами може звернутися до суду, як наслідок — стягнення боргу через судове рішення.
Відповідальність за прострочення
Оскільки позичальник підписує кредитний договір, коли оформляє позику, він зобов’язаний вносити платежі вчасно і в певному обсязі. Якщо не виконувати умови договору, потрібно бути готовим виплачувати неустойку. У свою чергу, МФО не має права підвищувати процентну ставку і скорочувати термін позики навіть у разі прострочення платежу.
Вирішити ситуацію, що склалася краще і найпростіше, якщо визнати факт прострочення, повідомити про це в МФО і привести причини. Тоді не доведеться залучати колекторів, а тим більше — з’ясовувати стосунки в суді. В ході обговорення можна знайти найбільш прийнятний спосіб повернення боргу, знайти компроміс, який буде зручний для обох сторін.
Як стягується борг у разі несплати?
Відповідно до законодавства України борги стягуються за наступною схемою:
Досудові переговори позичальник і МФО намагаються знайти консенсус шляхом мирного діалогу;
Судовий процес – якщо консенсус не досягнутий, а позичальник програв суд, він повинен, крім боргів, сплатити і судові витрати.