Кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією без відмови

Позика з поганою кредитною історією на карту

На сайті “МейлКредіт” зібрані пропозиції найбільш лояльних мікрофінансових організацій. Нижче ви бачите перелік МФО, в яких можна отримати термінову позику на карту без відмови з поганою кредитною історією. Імовірність схвалення гранично висока, заявки приймаються цілодобово.

Оформляємо термінову позику на карту без відмови з поганою кредитною історією

Мікрофінансові організації – це альтернативні банкам кредитні компанії. Саме в них можуть отримати схвалення громадяни, з якими відмовляються співпрацювати банки. І в першу чергу мова саме про людей з негативною кредитною історією. Вони не можуть взяти стандартний кредит, але при цьому без проблем отримують гроші в МФО на карту або іншим методом.

Онлайн-позики з поганою кредитною історією на карту видаються цілодобово. Ви можете звернутися до будь-якої з представлених на цій сторінці МФО і оперативно отримати гроші в борг, вони будуть моментально зараховані на вашу банківську картку.

Умови видачі позики з поганою КІ

Для подачі заявки потрібен вихід в інтернет, ви можете використовувати для оформлення будь-який пристрій, хоч смартфон, хоч ноутбук. Також потрібен мобільний телефон, через який ви будете підтверджувати намір отримати гроші.

Вимоги до позичальників прості:

 • Досягнення повноліття (у кожної МФО свої вікові критерії);
 • Наявність паспорта, обов’язково діючого;
 • Громадянство України і прописка (точне місце значення не має);
 • Є джерело доходу, що дозволяє виплатити позику.

При оформленні позики може знадобитися завантаження фото паспорта. Все більше МФО встановлюють таку вимогу з метою мінімізувати ризики шахрайських заявок.

Найчастіше для отримання міні-кредиту на карту з поганою кредитною історією заявнику досить паспорта, довідки ніколи не потрібні. Але може знадобитися простий додатковий документ, наприклад ІПН. Інформація про доходи враховується зі слів заявника.

Чи видають МФО позики без перевірки кредитної історії

Якщо ви розраховуєте взяти кредит на карту миттєво, без відмови, з поганою кредитною історією і без перевірки, вас чекає розчарування. Мікрофінансові організації не схвалюють заявки всім підряд, вони в будь-якому випадку аналізують кожного заявника, щоб виявити можливі ризики. Якщо вони занадто високі, у видачі позики буде відмовлено.

Кредитна історія заявника запитується завжди, мікрофінансові організації співпрацюють з Бюро Кредитних Історій, передають їм інформацію про позичальників і отримують відомості про потенційних клієнтів. При цьому, навіть при отриманні негативної інформації позитивне рішення можливе.

Представлені на цій сторінці МФО видають практично безвідмовні автоматичні позики на карту навіть при поганій кредитній історії заявника. Вони беруть до уваги негативну інформацію, але якщо інші дані не викликають нарікань, заявка схвалюється.

З яких причин можна почути відмову

Якщо у вас зіпсована кредитна історія, подавайте заявки на мікро-позику, шанси на схвалення є завжди. Але при цьому є фактори, які посприяють прийняттю кредитором негативного рішення:

 • Наявність в Кі інформації про відкриті прострочення. Тобто громадянин має непогашені прострочені борги. Це вкрай негативний фактор, що гарантує неповоротність коштів, тому у видачі кредита буде відмовлено.
 • Відсутність у заявника доходу, або якщо дохід вкрай малий. Заявка схвалюється тільки в тому випадку, якщо МФО явно бачить, що гасіння мікрокредиту не викличе у позичальника проблем.
 • Виявлено факт шахрайства, підроблення даних. Тут все зрозуміло, відмова гарантована.

У всіх інших випадках погана кредитна історія не завадить отримати позику. Але звертайтеся тільки до тих МФО, які заявляють про роботу з такими громадянами. На цій сторінці ви бачите перелік якраз таких компаній.

Скільки можна отримати на карту при поганій кредитній історії

Мікрокредити і без того завжди характеризуються невеликими сумами, а якщо мова про громадянина з негативною кредитною історією, то він отримає і того менше. Видаючи невеликий ліміт, мікрофінансова організація мінімізує свої ризики. Зауважте, вона не відмовляє в послугах кредитування, вона схвалює заявку, просто видає невеликий, “пробний” ліміт.

Сума видачі залежить від кредитної програми:

Короткострокова позика. Саме на такі програми найкраще звертати увагу при негативній історії. Це не стовідсотковий варіант отримання грошей, але ймовірність схвалення висока — до 80-90%. Ви отримуєте гроші терміново, але на невеликий термін до 1 місяця. Зазвичай за такими програмами видають не більше 20000 гривень, з негативним досьє оформите не більше 5000-10000 гривень.

Довгострокова позика. Схожий на банківський довгостроковий кредит, може бути виданий максимум на 1 рік. Позика в цьому випадку гаситься поступово, позичальник вносить рівні платежі раз на місяць або в два тижні. Стандартні позичальники отримують за цією програмою до 50-100 тисяч гривень, при поганій Кі — не більше 20-30 тисяч.

Якщо ви хочете взяти кредит з поганою кредитною історією на карту онлайн, краще вибирайте короткострокові програми, по ним ймовірність позитивного рішення набагато вище. При довгостроковому кредитуванні мікрофінансові організації встановлюють більш високі критерії до позичальників.

Як видаються швидкі кредити з поганою кредитною історією

Якщо ви хочете отримати гроші саме на карту, вам потрібна іменна карта будь-якого банку, оформлена саме на вас, на чужі гроші не видаються. Онлайн-позики такого типу надаються цілодобово 24/7, отримати їх можна хоч вночі.

Процес оформлення складається з декількох кроків:

 • Вибір МФО, реєстрація на її сайті, вказівка відомостей про себе.
 • Очікування рішення. Відповідь швидкий і автоматичний, надійде максимум за 15 хвилин.
 • Отримання схвалення, вивчення умов кредитування та згода з ними.
 • Отримання грошей переказом на банківську карту, зараховуються вони миттєво.
 • Якщо варіант отримання мікропозики на карту не підходить, можна скористатися іншими. Наприклад, на електронний гаманець, на рахунок у банку або готівкою.

Переваги звернення в МФО при наявності негативної кредитної історії

Найголовніше – оформляючи займ онлайн на карту терміново без відмови з поганою кредитною історією, позичальник отримує можливість виправити своє досьє. Після виплати мікрокредиту інформація про благополучне гасіння передається в БКІ, історія стає краще.

Інші переваги для позичальника:

 • Великий асортимент МФО, де взяти гроші можна навіть з найгіршою кредитною історією;
 • Термінове кредитування в будь-якій ситуації, можливість цілодобового отримання позики;
 • Практично 100% позика без відмови, переважна частина онлайн-заявок схвалюється;
 • Отримання грошей, не виходячи з дому;
 • Кредитування протягом 15-30 хвилин.

МФО не видають гроші без перевірок, але при цьому схвалюють заявки громадян з негативним досьє. Якщо вам схвалили меншу суму, ніж ви очікували, не поспішайте відмовлятися від пропозиції. Після благополучної виплати цієї позики ви зможете розраховувати на підвищені ліміти, які актуальні для постійних позичальників.

Якщо історія занадто погана, якщо прострочення перевищували 60-90 днів або є відкриті борги, рекомендуємо звертатися до кількох МФО. Виберете 2-3 пропозиції з цієї сторінки і подайте одночасні заявки.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02