Кредит під 0 відсотків онлайн на картку ᐉ Безвідсоткова позика

Взяти кредит онлайн на карту під 0 процентів в Києві та Україні

Сьогодні в Україні отримати онлайн кредит під 0% дуже просто, адже безкоштовна позика без відсотків пропонує новим клієнтам безліч кредитних компаній. Подібний миттєвий кредит, як правило, видається онлайн на картку, проте можлива і позика готівкою, якщо у кредитора є власна мережа місцевих відділень у Вашому населеному пункті.

Де можна швидко взяти перший кредит під 0% до зарплати без відмови?

Таку позику можна оформити в одній з мікрофінансових компаній, при цьому актуальний список МФО завжди можна знайти прямо на нашому сайті. Що стосується банків, то деякі з них пропонують аналогічні позики, але з поганою кредитною історією і без поручителів, оформити його нереально. Ломбарди ж взагалі не видають кредит без застави, а тим більше без комісії за свої послуги.

Чому МФО видають безкоштовний кредит без відсотків при першому зверненні?

По-перше, це дозволяє їм залучити нових клієнтів, надаючи тим одночасно можливість оцінити якість власного обслуговування.

По-друге, завдяки наявності таких позик кредитні компанії можуть підвищити свою конкурентоспроможність і виділитися серед інших МФО України.

По-третє, успішно погашений перший кредит виразно підтвердить благонадійність клієнта і дозволить зробити в його відношенні нову вигідну пропозицію.

Якими перевагами і недоліками володіє онлайн позика на карту?

Саме наявністю численних переваг і пояснюється величезна популярність, яка є в даний момент у швидких онлайн кредитів і постійно зростає, при цьому з основних можна виділити:

 1. Оформлення відбувається онлайн, тобто позику можна взяти навіть не виходячи з дому.
 2. Для отримання потрібно мінімум особистих документів, будь-яка банківська картка і доступ до Інтернету.
 3. Процедура оформлення забирає в середньому хвилин 15 або навіть менше, рівень схвалення становить 90%.
 4. Погашення кредиту можна здійснювати багатьма зручними способами без додаткових комісій.
 5. У разі неможливості вчасно повернути борг допускається безкоштовне продовження термінів кредиту.

Що стосується недоліків, то по суті є тільки один, адже Безвідсотковий кредит на карту онлайн часто можна оформити лише один раз при першому зверненні. Проте економити цілком реально і на всіх наступних позиках, для чого можна використовувати промокоди МФО, брати участь в акціях, програмах лояльності і т. д.

Хто може отримати кредит під нуль в представлених на сайті МФО?

Будь-який повнолітній громадянин України, тобто з 18 років, здатний без проблем взяти необхідну позику. Максимально допустимий вік може в залежності від конкретно взятої МФО коливатися від 65 до 90 років. Таким чином, миттєвий кредит під 0% доступний як студентам з 18 років, так і пенсіонерам, в тому числі і безробітним.

На який термін можна взяти позику на карту під 0% на особисті потреби?

Зазвичай безкоштовний кредит в плані термінів видається на загальних умовах, тобто його можна оформити на будь-який зручний для вас період в межах до 30 календарних днів. Продовження в разі потреби можливо, проте користування кредиту буде вже платним, виходячи з базової процентної ставки, яка встановлена кредитною компанією.

Що потрібно для того, щоб позичити гроші на карту без відсотків і комісій?

Всі МФО видають кредит в режимі онлайн на їх офіційному сайті або через Мобільний додаток, якщо таке є в сервісах App Store або Google Play. В ході подачі заявки на позику в переважній більшості випадків потрібно мати при собі для надання:

 1. Паспорт громадянина України або ID-карту.
 2. Довідку про присвоєння податкового номера (ІПН).
 3. Особиста адреса е-мейл і мобільний телефон.

Також для дистанційного отримання грошових коштів знадобиться картка світових платіжних систем MasterCard або VISA, видана в будь-якому українському банку на ваше ім’я. При цьому вона повинна бути активною, а на її балансі бажано мати хоча б пару гривень, щоб без проблем пройти верифікацію.

Яким чином відбувається подача заявки на кредит і його безпосереднє оформлення?

Процедура не забирає в середньому 10-15 хвилин навіть при першому зверненні, які потрібні для надання всієї необхідної інформації про позичальника, і полягає приблизно в наступних операціях:

 • відкрийте офіційний сайт МФО і зареєструйте Особистий кабінет;
 • заповніть всі обов’язкові поля анкети і прив’яжіть банківську карту;
 • дайте згоду з умовами кредитування і отримаєте запитувані гроші.

Обробка заявок зазвичай відбувається в автоматичному режимі без участі співробітників МФО, якщо тільки ви не намагаєтеся взяти кредит з дуже поганою КІ. При повторних зверненнях, якщо перша позика буде успішно виплачений, отримання кредиту відніме тільки 1-2 хвилини після вказівки необхідних термінів і суми запозичення.

Чи доступний кредит під 0% без довідок про дохід і з поганою кредитною історією?

Як правило, миттєва позика видається без підтвердження наявності офіційного доходу, проте його присутність завжди вітається, тим більше що потрібно надати лише дані про його реальний розмір і основні джерела. Із зіпсованою кредитною історією теж оформити кредит цілком можливо, головне, не перебувати в цей момент в так званому чорному-списку МФО, який фактично блокує кредитування.

Як оформити онлайн позику без фото і дзвінків друзям або родичам?

Щоб уникнути можливого кредитного шахрайства з використанням чужих персональних даних деякі МФО не видають кредит без дзвінків і фото, якщо у них виникають обґрунтовані підозри. Уникнути цього, тобто взяти кредит без перевірок, часто виходить, якщо заповнити абсолютно все, в тому числі і необов’язкові поля анкети, не допустивши при цьому випадкових, а тим більше навмисних помилок або помилок.

Якщо ж вас все-таки попросять зробити фото з паспортом в руках, надіслати скани основних документів або відповісти на дзвінок оператора, поставтеся до подібної прохання спокійно, адже це не відніме багато часу. Тим більше що це не тільки доведе, що МФО піклується про кредитну безпеку своїх клієнтів, але і в рази підвищить ваші шанси на схвалення більшої суми кредиту.

Наскільки реально взяти безвідсотковий кредит на чужу карту без відмови?

Подібна операція зазвичай не вітається кредитними компаніями, але в принципі, вона цілком можлива. Для отримання позики на чужу карту потрібно мати повний доступ до її реквізитів, а також прив’язаному до неї номеру мобільного телефону, який буде використовуватися для ідентифікації. Однак у вас навряд чи виникне подібна необхідність, адже оформити карту сьогодні реально за 5 хвилин в практично будь-якому банку України.

Можна отримати позику під нуль без карти, не відвідуючи офіс кредитної компанії?

Найчастіше, коли немає карти, альтернативою виступає кредит готівкою під 0%, який можна отримати в найближчому відділенні МФО з операційною касою. Крім того, останнім часом деякі нові кредитні компанії пропонують кредит із зарахуванням на банківський рахунок або популярний електронний гаманець, а також з доставкою схваленого позики за допомогою використання систем грошових переказів.

Що означає кредит під 0,01% і чому бувають саме такі умови кредитування?

Іноді можна побачити або окрему примітку, або безпосереднє оголошення, що видається кредит під 0,01% замість заявленого нуля. Це робиться в основному, щоб уникнути будь-яких протиріч з нормами українського кредитного законодавства. Однак не варто переживати, адже навіть при максимальних термінах і сумі позики, ваша переплата буде за фактом мізерно малою, тобто кредит стане практично безкоштовний.

Де знайти нові МФО в Україні, щоб взяти миттєвий кредит на карту з нульовою ставкою?

На нашому сайті вам запропонований список найновіших МФО України, які без відмови видають перший мікро кредит під 0% до зарплати, причому без довідок і перевірок. До речі, деякі з компаній пропонують не тільки позику без відсотків, але і непоганим кешбеком, тобто вам в підсумку доведеться повернути менше, ніж взяли. Даний список кредитних компаній постійно поповнюють нові МФО, тому обов’язково стежте за оновленнями сайту, якщо не хочете пропустити появу найбільш вигідних кредитних пропозицій.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02