Кредит студентам онлайн на карту без відмови та роботи

Взяти кредит студенту з 18 років на навчання та інші потреби без офіційної роботи та поручителів

Хочете взяти позику для студентів без відмови та довідок про доходи? Mailcredit зібрав кращі пропозиції по мікропозикам від провідних МФО зі ставкою від 0%, сумою позики до 20000 гривень і моментальним отриманням на карту онлайн без відмови та офіційного працевлаштування.

Для більшості банків студенти як позичальники не надто привабливі: вони молоді, часто не працюють офіційно і не мають кредитної історії. А ось МФО ставляться до них більш лояльно: деякі навіть розглядають стипендію як джерело основного доходу. Насправді мікрозайми (мікрокредити) для студентів отримати нескладно: досить вибрати відповідну мікрокредитну організацію і подати заявку.

Кредити для студентів на карту

Багато МФО працюють онлайн і не вимагають присутності клієнта в офісі. Потенційний позичальник заповнює заявку на сайті одночасно з реєстрацією свого особистого кабінету:

  • Повністю ПІБ, вік та іншу інформацію про себе;
  • E-mail, телефони, акаунти в соцмережах-для зв’язку та перевірки;
  • Паспортні дані, адреса прописки та проживання;
  • Відомості про зайнятість і доходи.

Відправлена заявка на кредит для студентів швидко проходить перший етап перевірки — автоматичний скоринг, коли система аналізує дані анкети. Потім вона може надійти живому фахівцеві, який зв’яжеться з клієнтом або просто перевірить його по базах, соцмережам, продзвонить його контакти. У цьому випадку розгляд займає до 1 години.

Але найчастіше схвалення відбувається повністю в автоматичному режимі. Заявка розглядається від декількох хвилин до 1-3 годин цілодобово.
Коли кредитна компанія перевіряє заявку на онлайн позику для студентів, вона формує для клієнта рейтинг відповідно до своєї системи.

Відсутність роботи, кредитної історії та життєвого досвіду для будь-якої організації стануть очевидними мінусами. Згладити їх і гарантовано отримати схвалення допоможуть інші фактори: прописка в населеному пункті, а не за містом, контакти батьків, нерухомість або авто у власності, стаціонарний домашній телефон, відсутність аліментних зобов’язань, боргів та ін.

Документи на позику студенту без відмови

Єдиний обов’язковий документ для отримання швидкої позики для студентів — паспорт громадянина України зі штампом про реєстрацію. Місце прописки часто не важливо, так як великі МФО працюють онлайн по всій України.

Плюс звернення в МФО за єкспрес позикою для студентів в тому, що не потрібно документальне підтвердження доходів. Довідка про стипендію не буде потрібна.

Умови отримання кредиту студенту без роботи

Наступні МФО кредитують не тільки офіційно працюючих людей, а й інші категорії позичальників (студентів, пенсіонерів, самозайнятих та ін.):

Гроші приходять на банківську карту, рахунок, гаманець, грошовим переказом. Спосіб отримання клієнт вказує при заповненні анкети. Як правило, час зарахування становить кілька хвилин. Тільки кошти на рахунок доводиться чекати до 3 робочих днів.

Щоб збільшити ймовірність схвалення заявки на позику для студента через інтернет, варто оформити іменну дебетову карту. Для МФО це показник платоспроможності, а для позичальника — ще один плюсик в карму.

Плюси і мінуси позик для студентів

Бажаючі взяти позику для студентів стикаються з основними труднощами: стипендії та гранти рідко вважаються стабільним доходом. Кредитування учнів – це ризик навіть для МФО, які не так прискіпливі до клієнтів, як банки.

Щоб компенсувати ці ризики, МФО погіршують умови термінових позик для студентів в порівнянні з тими, які запропонували б дорослому працюючій людині. Відсотки, швидше за все, будуть максимальні, а суми — мінімальні.

Однак отриманий і вчасно відданий в МФО експрес микрозайм відкриє позитивну кредитну історію. Потім студент зможе претендувати на більший або навіть цільовий (авто-, іпотечний) кредит в банку.

Важливий плюс звернення в МФО – це зручність отримання грошової позики. Оформлення заявки займає не більше 10 хвилин, а розгляд часто відбувається повністю в автоматичному режимі. На відміну від банків, мікропозики видаються цілодобово, так що за день можна «обійти» кілька кредиторів і знайти найвигіднішу пропозицію. Наприклад, багато МФО надають займи без відсотків для студентів, які звернулися вперше.

Погашення позики, взятої студентом

Будь-яка МФО передбачає кілька можливостей погашати борг:

  • з банківської картки або через платіжну електронну систему в особистому кабінеті;
  • готівкою в офісі або через термінал;
  • поштовим або грошовим переказом та ін.

Серед цих способів повинен бути присутнім хоча б один безкоштовний, без комісії. Головне-платити вчасно, щоб з юних років не зіпсувати собі кредитну історію.

Вивчити рекомендовані МФО і вибрати відповідні можна за допомогою сервісу персонального підбору позики. Варто придивитися до нових мікрофінансових організацій. Вони охочіше кредитують молодих людей з 18 років, щоб напрацювати свою клієнтську базу. Відправивши заявки в 2-3 таких компанії, можна гарантовано отримати позику для студентів.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02