Микрозайм на карту онлайн: быстро получить микрокредит в Украине

Микрозаймы и микрокредиты онлайн на карту срочно, без отказа, круглосуточно

Мікропозики – це самий терміновий кредитний продукт. Тільки в МФО можна буквально тут і зараз отримати позикові кошти повністю онлайн. Вибирайте будь-яку пропозицію з цієї сторінки, подавайте заявку, і вже через 15 хвилин гроші будуть у вас. Для зручності пошуку програми скористайтеся фільтром пошуку.

MailCredit зібрав всі позики України, тут опубліковані пропозиції провідних МФО ринку. Всі мікропозики перевірені, вони виходять від легальних мікрофінансових компаній, з позичальників не беруть ніяких передоплат. Щоб взяти микрозайм, потрібні тільки паспорт і вихід в інтернет.

Про позики від МФО

Щоб оформити онлайн займ, не потрібно нікуди бігати, немає потреби комусь дзвонити, вести бесіди. Мікрокредитори розробили максимально зручну схему кредитування – вони видають гроші в борг автоматично через інтернет. Клієнт подає заявку, система приймає рішення і при схваленні тут же переводить кошти позичальникові.

Це найпростіший і зручний спосіб перехопити гроші в борг. Саме з цією метою громадяни і звертаються до МФО. Їх продукти невеликі термінові мікропозики на банківську картку, які можна отримати хоч вночі. І не потрібно бігати по родичам і друзям, розповідаючи про свою ситуацію.

Переваги мікрозаймів:

 • Оформити заявку на позику можна в будь-який час доби і отримати позику за 15-20 хвилин;
 • Мінімальний комплект документів, зазвичай потрібно тільки паспорт;
 • Немає вимоги про обов’язкове працевлаштування. Головне, щоб у позичальника був дохід;
 • Практично безвідмовне кредитування, видача коштів при будь-якій кредитній історії;
 • Є можливість отримати микрозайм под 0%. Багато МФО з Mailcredit готові видавати безкоштовні мікрокредити новим клієнтам.
 • Потрібно звертатися тільки до легальних МФО, які перевірені НБУ і включені в спеціальний реєстр. На нашому сайті публікуються тільки такі пропозиції.

Суми, терміни, ставки

Вибираючи, де взять микрозайм на карту онлайн, скористайтеся фільтром пошуку пропозицій. Вкажіть бажану суму, термін повернення, спосіб отримання позики, її додаткові параметри. В результаті пошук значно звузиться, система покаже тільки актуальні для вас варіанти.

Мікрофінансові позики відрізняються від банківських пропозицій за всіма параметрами. Це зовсім інші продукти з наступними характеристиками:

Сума видачі. Можна отримати займ до зарплати на карту на суму до 10000 грн. з терміном повернення до 30 днів. Другий варіант довгостроковий кредит з сумою до 20000-100000 гривень на термін до 6-12 місяців.
Термін укладення договору. При бажанні можна взяти гроші буквально на кілька днів, перехопити до получки. Також є і довгі терміни до 1 року, позичальник гасить мікропозику поступово.
Ставка. За законом не може становити більше 1% на видану в борг суму. За довгостроковими програмами відсоток менше, зазвичай близько 0,5%. За короткостроковими можна оформити безкоштовну позику для нового клієнта.
Пристойними лімітами мікрокредитори не оперують. Якщо потрібно отримати гроші в борг на суму понад 200000, тоді потрібно звертатися в банки.

Кредит і мікрозайм — два абсолютно різних продукти, що видаються кардинально різними структурами.

Хто може взяти цілодобову позику

Якщо банки вказують пристойний перелік вимог до позичальників, то мікрокредитори надходять кардинально інакше — вони спрощують критерії, даючи шанси на отримання позики всім бажаючим.

Завжди потрібно дивитися на вимоги до позичальника і пакету документів. Але у випадку з мікрофінансовими організаціями практично скрізь сформовані ідентичні списки вимог, під які підходять практично всі повнолітні громадяни України з 18 років.

Вимоги до позичальників:

 • Входження у встановлені МФО рамки віку. Гроші в кредит видаються українцям з 18-21 року. Пенсіонери кредитуються без проблем;
 • Є джерело доходу. Будь, наявність офіційної роботи ніхто не вимагає. Підійде пенсія, стипендія, неофіційна зарплата. Довідки не потрібні;
 • Є діючий паспорт, нехай навіть і не на руках;
 • Наявність прописки, регіон не важливий.

Ніяких складних умов, не потрібні довідки, не потрібне залучення поручителя. Завдяки спрощеним вимогам отримати мікропозику можуть студенти, пенсіонери, безробітні громадяни, одержувачі різних допомог.

МФО спокійно дивляться на негативну кредитну історію позичальників. Якщо прострочення закриті, ви без проблем отримаєте гроші в борг.

Де можна взяти микрокредит на карту

Ви можете вибрати будь-яку пропозицію срочного микрозайма, всі вони доступні для онлайн оформлення прямо зараз. Скористайтеся фільтром пошуку, щоб відібрати відповідні варіанти.

Ось деякі затребувані серед позичальників МФО і їх кредитні програми:

Moneyveo – довгострокові до 30000 гривень до 20 тижнів, короткострокові кредити до 22000 грн. до 30 днів.
Mycredit – швидка мікро-позика до 18000 грн., від 1 до 64 днів. Перший кредит без відсотків під 0,01%.
Ukrpozyka – позика до 23000 гривень, на 7, 14 або 30 днів. Новим клієнтам видається під 0%.
Verocash – є довгострокові кредити до 10000 грн. на 4 місяці, та короткострокові на 30 днів до 3500 гривень (під 0,01% в день).
Creditbox – пропонують кредит від 5000 до 100 тис. грн. до 36 місяців. Відсоток залежить від суми та терміну кредитування.

Зверніть увагу на те, що сума видачі призначається за підсумком розгляду заявки. Якщо клієнт новий, йому не видадуть максимальну суму за програмою. На ліміт впливає і рівень платоспроможності заявника: йому дадуть стільки, скільки він може виплатити.

Як отримати позику / Как получить микрозайм

Якщо ви знайшли підходящу пропозицію, можете відразу оформити мікропозику, заповнивши форму онлайн-заявки. Оформлення займає не більше 10 хвилин, після потрібно чекати відповіді і переказ коштів.

Якщо розглянути детально, то все виглядає так:

 • Вивчіть компанії, що видають позику прямо зараз, знайдіть найбільш підходящу пропозицію і переходьте на сайт МФО для заповнення заявки на кредит.
 • Заповніть заявку на мікропозику, вкажіть свої анкетні дані, залиште контакти, оберіть зручний варіант отримання грошей у разі схвалення.
 • Чекайте рішення. Анкета автоматично обробляється, відповідь надходить практично відразу. Рідко розгляд триває більше 15 хвилин.
 • При схваленні гроші в кредит на карту видаються миттєво. МФО переведе їх клієнту зазначеним у заявці способом.

Найчастіше громадяни хочуть отримати микрозайм на карту. Можна використовувати власне платіжний засіб, видане будь-яким банком. Зарахування моментальне. Багато МФО переводять гроші також швидко і на електронні гаманці клієнтів.

Якщо потрібно взяти микрозайм готівкою, зручним варіантом його отримання стане переказ через оператора PayPal або LiqPay. Мікрокредитор зробить вам переказ, готівку заберете в зручному пункті видачі системи, вони будуть доступні для отримання через 15 хвилин.

Погашення позики / Закрыть долг по микрозайму

Позика вимагає погашення згідно з встановленим графіком. Якщо позичальник здійснює прострочення, його чекають штрафні санкції. Тому краще платити своєчасно, а якщо не виходить внести кошти вчасно, можна скористатися пролонгацією — перенести дату оплати на більш зручну.

Короткостроковий мікрозайм закривається разово, довгостроковий – поступово рівними платежами. Оплату зручно вносити через особистий кабінет позичальника, оплачуючи з будь-якої банківської карти. Всі варіанти гасіння побачите на сайті МФО, серед них завжди є різні варіанти оплати готівкою, наприклад, через партнерів або термінали.

Часті питання

На якому сайті можна отримати позику?

Mailcredit не видає кредити, ми тільки публікуємо актуальні пропозиції МФО. Після вибору мікропозики ви перейдете на сайт фінансової організації, де і почнете заповнення анкети-заявки.

Чи можна відправити відразу кілька заявок на швидкі позики?

Можливо, але бажано, щоб їх було не більше трьох. Зазвичай це актуально для громадян з негативною кредитною історією, так як ймовірність схвалення для них нижче.

Чи можна оформити микрозайм з поганою кредитною історією?

Ви можете звернутися до будь-якої компанії з цієї сторінки, всі вони лояльно ставляться до позичальників. Особливо часто схвалення дають позик, Creditplus, Dinero, Tengo, Miloan, Alexcredit, E-groshi, CashKF, Ccloan, Credit7, Cashberry, Credit1, Creditkasa та інші МФО (повний перелік мікрофінансових компаній).

Що краще оформити, кредит або мікрозайм?

Якщо вам потрібна сума більше 50000 грн. на тривалий термін від 6-12 місяців, краще вибрати для оформлення банк. При намірі терміново отримати менш вагому суму, оптимальним стане звернення до мікрофінансової організації.

Чи можна оформити позику вночі? (Круглосуточные микрозаймы 24/7)

Практично всі МФО розглядають заявки в автоматичному режимі, тому аналіз проводиться в будь-який час доби. Скоринг дасть відповідь через кілька хвилин, цього часу програмі достатньо для винесення рішення. При схваленні гроші в будь-який час переводяться позичальникові.

Микрозаймы с мгновенным одобрением

Найчастіше громадяни стикаються з відмовою в кредитуванні через відсутність кредитної історії, наявності непогашених боргів або працевлаштування. У таких ситуаціях оптимальним варіантом вважається звернення в сервіс Mailcredit, на якому представлені МФО, що видають позики з миттєвим схваленням.

Мікрокредити на карту зі 100 відсотковим схваленням за 1 хвилину

На внутрішньому просторі працює велика кількість компаній, які видають позику зі 100% відсотковим схваленням. Звертаючись в МФО клієнти можуть заощадити час і власні зусилля. Адже на відміну від банківських компаній мікрофінансові організації не вимагають документів або історії попереднього кредитування. До того ж, видача грошей здійснюється на карту або готівкою в залежності від особистих переваг.

При зверненні в МФО клієнт нічим не ризикує. Всі умови мікрокредитування обумовлюються заздалегідь. У разі необхідності громадянин самостійно може підібрати найбільш оптимальний варіант мікрокредиту.

Головні переваги позик в МФО для фізичних осіб:

 • Відсутність бюрократичних процедур.
 • Не потрібно збір довідок і надання документів.
 • Видача коштів будь-яким зручним способом.
 • Миттєве схвалення заявок на позику.
 • Можливість зручного оформлення онлайн.

Отримати в звичайному банку 100% схвалення позики при відсутності кредитної історії або працевлаштування з легальною зарплатою практично неможливо. У свою чергу МФО надають гроші на більш вигідних і доступних умовах. Клієнту досить звернутися в організацію, заповнити анкету і визначитися з сумою для видачі. Вся процедура займає не більше 1 години і доступна для всіх категорій громадян незалежно від регіону.

Рейтинг МФО з високим відсотком схвалення онлайн кредитів

Перед оформленням мікропозики в МФО клієнт повинен не тільки ознайомитися із Загальними умовами, а й переглянути рейтинг організацій. Незважаючи на те, що всі доступні компанії працюють легально і з ліцензією кожна фірма має індивідуальну оцінку. Тому перед зверненням важливо переглянути рейтинг і оцінити можливу вигоду від співпраці з конкретною МФО. Використовуючи спеціальну таблицю, користувачеві більше не доведеться думати про те, де взяти мікрокредит. Загальний рейтинг МФО формується за схваленням.

На що звернути увагу при виборі МФО:

 • Рейтинг компанії за якістю обслуговування.
 • Відсоток схвалення по фірмах.
 • Період роботи на внутрішньому ринку.
 • Умови видачі мікропозик.
 • Вимоги до позичальників.

Використовуючи спеціальні таблиці рейтингу клієнти можуть не тільки отримати детальні відомості про компанію, але і дізнатися, які документи фірми вимагають для оформлення микрозаймов. Для уточнення інформації необхідно переходити на офіційний сайт МФО. У разі необхідності завжди можна зв’язатися з контакт-менеджером на головній сторінці конкретної компанії. Спеціаліст зможе відповісти на найпоширеніші питання в плані мікропозик.

МФО доступні для всіх громадян, які проживають на території України. Мікрокредити можуть брати навіть пенсіонери та студенти. На індивідуальних умовах схвалюється видача коштів безробітним і людям без власного майна.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02