Moneyveo – взяти кредит онлайн: Smart 🆚 Comfort

Краща і корисна довідкова інформація для нових клієнтів МФО “Манівео юа”. Інструкція і знайомство з усіма значущими пунктами від оформлення до повного погашення онлайн кредиту. Огляд умов, контактна інформація, управління особистим кабінетом, відгуки клієнтів, закриття кредиту, акції, бонуси, заробіток з Moneyveo, фото, відео, відсотки на перший і повторний кредит, новини, промокоди, як подати заявку, і багато іншого …

Мікрозайм на карту під 0 відсотків – “Smart”

Швидка фінансова допомога 24/7 від Moneyveo ua

Привіт, мене звуть Moneyveo! Я найкращий в Україні сервіс, в якому ти зможеш отримати практично миттєвий кредит онлайн на карту будь-якого українського банку до зарплати, якщо в такому у тебе виникне термінова необхідність. При цьому я працюю цілодобово і без вихідних 24/7, в тому числі і в святкові дні, тому я зможу вирішити твою фінансову проблему в будь-який потрібний для тебе час.

Чому багато українців обирають сьогодні Манівео?

 1. Я видаю швидкий позику на карту без довідок і довгих перевірок навіть з поганою кредитною історією.
 2. Щоб отримати у мене картковий кредит онлайн, тобі достатньо надати паспорт та ІПН.
 3. Я пропоную кращі умови кредитування в Україні, а також завжди заохочую своїх постійних клієнтів.
 4. Рішення по твоїй позиці буде прийнято протягом 5 хвилин, при цьому приблизно 90% заявок я схвалюю.
 5. Мій швидкий кредит абсолютно безпечний, адже я маю всі необхідні сертифікати світових стандартів.

На яких умовах я видаю миттєві позики онлайн?

У перший раз я зможу позичити тобі від 100 до 17000 гривень, причому видам перший кредит безкоштовно, а якщо бути точніше, то всього під 0,01% в день. Терміни запозичення за тарифом “Smart” ти зможеш вибрати самостійно, але тільки в межах від 1 до 30 календарних днів.

Перша позика в Манівео завжди під 0,01 відсоток!

Згодом, якщо у тебе не буде проблем зі своєчасним погашенням моїх позик, я допоможу тобі не тільки підвищити свій кредитний рейтинг в УБКІ, але і запропоную більш вигідні умови запозичення, які будуть залежати від присвоєного тобі рівня:

 • 1й-до 5000 гривень, знижка 2,5%
 • 2й-до 7400 гривень, знижка 10%
 • 3й-до 9300 гривень, знижка 20%
 • 4й-до 11200 гривень, знижка 30%
 • 5й-до 13000 гривень, знижка 40%
 • 6й – до 17000 гривень, знижка 45%
 • 7й-до 22000 гривень, знижка 50%

Як бачите, з кожним новим рівнем буде зростати ваш кредитний ліміт, а також рівень постійної знижки на процентну ставку за позиками, яка спочатку становить всього лише 1,9% в день. Крім того, при оформленні будь-якого кредиту ти зможеш використовувати мій Moneyveo промокод, безліч яких я постійно дарую як своїм новим, так і постійним клієнтам, і отримати одноразову знижку.

Хто може стати моїм клієнтом і отримати кредит?

Якщо тобі вже є 18, а твій вік не перевищує 70 років, то я без проблем видам тобі позику онлайн на карту всього за 5 хвилин навіть після першого звернення, проте крім усього іншого ти повинен мати ще й чинне громадянство моєї країни України.
На жаль, в силу об’єктивних причин я не зможу надати тобі кредит, якщо ти прописаний і фактично проживаєш на окупованій території нашого Криму або в тій частині Донецької та Луганської областей, де зараз проходить ООС (АТО).

Мінімальний пакет документів

Що знадобиться тобі для швидкого отримання позики?

Так як я видаю кредит на карту тільки у віддаленому онлайн режимі, то тобі для подачі своєї заявки потрібно мати звичайний комп’ютер (ноутбук) або який-небудь мобільний гаджет, підключений до мережі Інтернет. Крім цього, щоб швидко і чітко ідентифікувати твою особистість, мені обов’язково знадобляться твої:

 • Паспорт громадянина України та ІПН.
 • Картка будь-якого українського банку.
 • Номер мобільного телефону та е-мейл.

До речі, якщо ти хочеш максимально підвищити власні шанси на отримання запитуваної позики, то можеш додатково надати мені чіткі скани особистих документів і фото своєї банківської карти, зроблене за допомогою мобільного або звичайної веб-камери.

Як подати в Манівео заявку на миттєвий кредит?

Перш за все ти повинен перейти на мій офіційний сайт в Інтернеті, який розташований за адресою moneyveo.ua, після чого тобі залишиться лише виконати ряд найпростіших дій, що навіть у недосвідченого користувача не відніме більше 5 хвилин, а саме:

 • Вибери в кредитному калькуляторі потрібні тобі параметри запозичення, а також вкажи там свій промокод Moneyveo, який дуже просто отримати безліччю самих різних способів.
 • Створи і увійди в особистий кабінет Манівео, де логіном буде адреса твого е-мейл, і розкажи трохи про себе, заповнивши всі обов’язкові поля запропонованої анкети.
 • Вкажи реквізити своєї банківської картки і прив’яжи її до облікового запису, для чого я заблокую на її рахунку секретну суму до 1 гривні, яку тобі потрібно буде вказати.
 • Повідом мені спеціальний одноразовий код, який я тобі відправлю через СМС-повідомлення, таким чином ти даси свою згоду із запропонованими мною умовами кредитування.

Три кроки для отримання грошей в Манівео

Через скільки буде прийнято рішення по кредиту?

Як правило, на розгляд заявок у мене йде не більше 5 хвилин, адже мені в цьому допомагає автоматична і унікальна система скорингу, спеціально розроблена моїми фахівцями. Після цього я відразу відправлю тобі на мобільний телефон і електронну пошту своє рішення, яке найчастіше виявляється позитивним.

Коли можна очікувати, що надійдуть гроші на карту?

У цьому плані мій сервіс працює не гірше, ніж найдорожчий швейцарський годинник, і якщо ваш кредит мною вже схвалений, то запитувані тобою кошти будуть зараховані на карту протягом декількох хвилин, що повністю підтверджують і відгуки про Манівео, залишені моїми численними клієнтами в Інтернеті.
Якщо ж виникне затримка з надходженням грошей, то тобі завжди нададуть кваліфіковану допомогу з вирішенням даного питання мої кредитні фахівці, з якими можна зв’язатися в будь-який час через онлайн чат на сайті або зателефонувавши на номер гарячої лінії Moneyveo 0-800-21-9393 (безкоштовно по Україні).

Чи дозволяється оформити кілька позик одночасно?

Щоб не створювати для тебе зайвих проблем і непотрібної плутанини з декількома кредитами, я дозволяю оформити новий кредит тільки в разі повного погашення попереднього. Проте, на відміну від переважної більшості МФО, що видають в Україні онлайн позику на карту, я можу дати тобі можливість збільшити суму поточного кредиту, для чого:

 • Увійди в особистий кабінет Moneyveo.
 • Вибери розділ “Мої кредити”.
 • Вкажи нову суму своєї позики.
 • Підтвердь операцію через СМС.

При цьому спочатку встановлений термін повернення кредиту залишиться колишнім, однак ти завжди зможеш його збільшити, про що я обов’язково розповім трохи пізніше.

Як отримати довгостроковий кредит онлайн в Манівео?

Я прекрасно розумію, що в деяких життєвих ситуаціях тобі може терміново знадобитися не миттєвий мікрокредит до зарплати, а кредит на тривалий термін. У такому випадку кожному, хто оформить і повністю погасить у мене кілька позик, що переконає мене в надійності позичальника, я зможу запропонувати свою спеціальну довгострокову кредитну програму “Comfort”, основні параметри якої такі:

 • Сума кредиту від 10000 до 30000 гривень.
 • Терміни запозичення від 8 до 18 тижнів.
 • Знижена процентна ставка 1,48% в день.
Довгостроковий кредит “Комфорт” від Манівео

Виберіть кредитну програму “Смарт” або “Комфорт”

Крім цього я пропоную своїм постійним клієнтам і більш зручну в усіх відношеннях схему погашення подібного довгострокового кредиту, яка полягає в тому, що тобі буде потрібно виплачувати заборгованість рівними частинами, здійснюючи платежі кожні 2 тижні, аж до повної оплати боргу. Природно, при цьому я буду враховувати і заслужену тобою знижку за процентною ставкою, згідно твоєму рівню в моїй програмі лояльності.

Як можна погасити виданий мною онлайн кредит?

Я приймаю оплату безліччю сучасних способів, серед яких ти зможеш сам вибрати той, що буде для тебе в даний момент найбільш зручним і вигідним, а саме:

 1. Через особистий кабінет Moneyveo або без авторизації на моєму сайті з будь-якої банківської карти.
 2. За допомогою внесення готівкових грошових коштів в найближчий до тебе термінал самообслуговування.
 3. Шляхом переказу грошей в будь-якому банку України на мої реквізити, які опубліковані на сайті.

Тільки завжди приймай до уваги один важливий момент, що оплата мого кредиту через термінали, різні платіжні системи або банки може не тільки проходити протягом декількох днів, але і супроводжуватися додатковою комісією. Тому обов’язково старайся правильно розраховувати кінцеву суму такого платежу, а також здійснюй його з невеликим, але достатнім тимчасовим запасом.

Хочеш зробити кредит дешевше? Це не проблема!

Я прекрасно розумію твоє бажання заощадити на обслуговуванні одержуваної позики, тому я можу запропонувати тобі кілька варіантів, якими ти зможеш скористатися для скорочення власних витрат:

 • Отримай знижку на процентну ставку використовуючи промокод Moneyveo, для чого просто приймай активну участь в житті мого сервісу.
 • Використовуй Enotcoin (Єноткоін) для часткового погашення як самого тіла кредиту, так і нараховуються відсотків.
 • Повертай кредит достроково, адже тоді я візьму з тебе оплату тільки за дні твого фактичного користування позикою.
 • Погашай свій борг будь-якими зручними частинами і я відразу не тільки зменшу твою заборгованість, але і понижу розмір щоденних відсотків.

Що таке Enotcoin і як їх можна отримати?

По суті Єноткоіни являють собою бонусні бали, кожен з яких еквівалентний 1 гривні, при цьому їх можна використовувати для оплати будь-яких моїх кредитних послуг. Отримати їх можна, якщо виконувати нескладні завдання, пов’язані з рекламою мого сервісу в Інтернеті, а також просто відвідуючи щодня мій сайт.

Заробляй ENOTKOIN і міняй їх на знижки в Манівео!

З кожним днем сума одержуваних Enotcoin буде поступово зростати, але якщо ти пропустиш хоч один день, то доведеться починати все заново, при цьому саме нарахування бонусів відбувається за наступною схемою:

 • 1й день-1 Enotcoin;
 • 2й день-3 Enotcoin;
 • 3й день-5 Enotcoin;
 • 4й день і далі-7 Enotcoin.

Також хочу відзначити, що я можу образитися на тебе, якщо ти не будеш користуватися своїми Єноткоінамі, тому я заберу їх назад собі в тому випадку, якщо вони не будуть тобою витрачені в тих чи інших цілях протягом півроку з моменту зарахування.

Як тобі краще вчинити, коли не виходить повернути позику?

Я ніколи не ставлю перед собою завдання привести свого клієнта в так звану “боргову яму” і вважаю за краще надавати кожному, хто опинився в такій ситуації, посильну допомогу. І якщо щось подібне станеться, просто погаси будь-яким способом відсотки, які я вже нарахував по твоєму кредиту, і я зможу продовжити його термін до 30 днів без будь-якої пені або штрафів іншого роду.

Рекомендуй мене своїм друзям або знайомим і отримуй гроші на карту!

Якщо у вас є друзі, яким терміново потрібна позика онлайн на карту, порадь їм Мій сервіс кредитування, і якщо вони оформлять свій перший кредит під 0,01%, то я заплачу тобі 450 гривень, після чого переведу їх на твою банківську картку протягом 3-х днів.

Але пам’ятай, що залучати нових клієнтів слід чесно, тобто без використання різних “чорних” прийомів і нав’язливої реклами, для чого існує 2 дозволених способів:

 1. Увійди в особистий кабінет Манівео і вкажи у відповідному розділі номер мобільного телефону твого друга, після чого мої оператори зв’яжуться з ним і запропонують оформити онлайн кредит, отримавши гроші на банківську карту.
 2. Скопіюй в ЛК своє реферальне посилання і розмісти її на сайті або в будь-якій соціальній мережі, і за кожну людину, яка оформить у мене миттєвий позику онлайн, ти отримаєш винагороду.

Однак врахуй, що використовуваний для публікації партнерського посилання інтернет-ресурс або аккаунт в соціальній мережі повинен належати саме тобі, що я в обов’язковому порядку перевірю, в іншому випадку Я буду змушений відмовити тобі в зарахуванні преміальних грошових коштів, а при повторному подібному порушенні заберу у тебе цю вигідну можливість отримувати додатковий заробіток на кредитах.

Де можна знайти новини та відгуки про Moneyveo?

Якщо ти все ще не можеш остаточно визначитися, чи варто взяти кредит на карту онлайн в моєму сервісі, так як залишилися додаткові питання, то всі вичерпні відповіді на них, а також мої актуальні новини ти завжди зможеш знайти на офіційному сайті Манівео, а також на моїх сторінках в соціальних мережах Facebook, YouTube, Instagram і Telegram.

Нарешті, якщо ти все-таки скористаєшся моїми кредитними послугами і отримаєш у мене миттєвий позику, то у мене до тебе буде одна невелика, але дуже важливе прохання — обов’язково залиш свій персональний коментар до даної статті, поділившись таким чином своїм досвідом з іншими користувачами цього сайту, які зі мною ще не знайомі. Спасибі!

На ринку мікрокредитування України зустрічаються схожі на Манівео компанії, де практично аналогічні умови на перший безвідсотковий кредит (список МФО під *0,01%).

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02