MyCredit UA — взять кредит на карту ᐈ Условия, вход в личный кабинет, отзывы, контакты, регистрация

 • Перший кредит: до 6000 грн;
 • % на 1-й кредит: 0,01% на день;
 • Повторні кредити: до 12 000 грн;
 • Термін кредиту: від 1 до 30 днів;
 • Швидкість прийняття рішення за заявкою: 15 хвилин;
 • Необхідні документи: паспорт, іпн;
 • Додатково: банківська карта, телефон, e-mail, доступ в інтернет;
 • Вік: від 18 років;
 • Спосіб отримання: на карту онлайн;
 • % на повторні позики: 1,6% в день;
 • Прострочення: 2,7%;

MyCredit – сервіс який створений для того щоб абсолютно кожен зміг швидко взяти гроші на карту і оперативно вирішити фінансові питання. Компанія працює з 2015 року і зарекомендувала себе як стабільна і чесна.

Кредит Майкредит

Всім бажаючим взяти кредит MyCredit на вибір надає два кредитних продукту на 30 днів або 64 дні.

Серед переваг онлайн кредиту Майкредіт слід відзначити :

 • висока ймовірність схвалення заявки 9/10;
 • кешбек який використовується при повторних позиках;
 • три бонусних дні на оплату мікрокредиту;
 • знижена процентна ставка для постійних клієнтів;
 • регулярні акції та розіграші подарунків;
 • автоматичне продовження мікропозики при сплаті відсотків.

Кешбек MyCredit

Учасниками програми стають всі клієнти МФО. Нові клієнти отримують 100 гривень на кешбек рахунок, а постійні частину від суми погашених відсотків.

Кешбек використовуйте на оплату відсотків або продовження зобов’язання. До половини нарахованих відсотків, гаситься за рахунок кешбека.

Доступний він в особистому кабінеті. Термін дії дорівнює терміну дії договору плюс 3 дні грейс-періоду. Програма не доступна при простроченні до моменту її погашення.

Як продовжити мікропозику-пролонгація і реструктуризація

Термін на який підключається продовження не може перевищувати термін на який спочатку оформлявся позику. Послуга підключається в особистому кабінеті, для підключення оплатіть суму відсотків на період продовження.

Якщо пролонгація підключена в грейс періоді-штраф не нараховується, якщо після терміну відстрочки-штрафний відсоток за дні прострочення підсумовується до тіла позики, а умови продовження залишаються колишніми.

Якщо клієнт не повернув кредит онлайн MyCredit в основний або додатковий грейс період, настає прострочення 2,7% в день. Тоді, функція пролонгації стає недоступною. З 15 дня прострочення автоматично пропонується реструктуризація мікрокредиту (розбиття боргу на частини).

Для оформлення позики на офіційному сайті треба пройти реєстрацію особистого кабінету.

Особистий кабінет – це персональна сторінка користувача в системі Майкредіт. У кабінеті відстежується інформація по активному мікрокредиту. Там ви можете вивчити умови програми лояльності, подавати заявки на кредити, редагувати свою інформацію, заблокувати або Видалити аккаунт. Для реєстрації особистого кабінету треба мати під рукою мобільний телефон, паспорт та ІПН. Також, Вам знадобиться ваша банківська карта VISA або MASTERCARD.

При створенні персонального профілю уважно вказуйте свої дані, саме вони будуть використовуватися для видачі позики. Невірно зазначена інформація призведе до відмови в кредиті.

Відмінною особливістю компанії є той факт, що для оформлення позики, немає потреби робити скан копію паспорта та ІПН, досить вказати тільки номери документів.

Як погасити

Традиційно, як і у більшості мікрофінансових організацій в Майкредіт доступно кілька способів погашення позики.

1.            Зайти в особистий кабінет і оплатити на сторінці сайту.

2.            Через інтернет-банкінг.

3.            Через термінал самообслуговування.

4.            Через банк на реквізити :

ТОВ ” 1безпечне Агенство необхідних кредитів»

Код ЄДРПОУ 39861924

IBAN: UA463206490000026504052600258

ФІЛІЯ ” РОЗРАХ.ЦЕНТР “АТ КБ” ПРИВАТБАНК ” в м.Київ.

Повторний мікрокредит доступний вже на велику суму і заявка MyCredit обробляється за 5 хвилин, для цього треба здійснити вхід в особистий кабінет.

Майкредіт юа регулярно проводить цікаві акції з промокодами та призами. Щасливими володарями призів стають люди з усієї України, з Києва, Харкова, Чернігова та інших міст. Слідкуйте за актуальними новинами MyCredit.ua на нашому сайті або на сторінці у Фейсбуці.

У компанії діє програма”Приведи друга”. Стати її учасником може кожен, хто взяв і погасив мікропозик. За кожного нового друга сервіс заплатить 70 грн. Клієнт повинен оформити позику на карту за вашим посиланням.

Для зв’язку зі співробітниками компанії використовуйте наступні контакти:

Номер телефону гарячої лінії: 0 800 214 111.

Електронна пошта: support@mycredit.ua.

Сторінка в Facebook: www.facebook.com/Mycredit.

Чат на сайті mycredit.ua.

Юридична адреса: Україна, 01011, Київ, площа Арсенальна, буд. 1Б, з 9-00 до 18-00 (крім вихідних і святкових днів).

За час свого існування сервіс завоював багато премій і нагород у своєму сегменті. Політика компанії спрямована на швидке вирішення фінансових питань людей, про це свідчать численні відгуки на сайтах, форумах і в соц. мережа.

Опубліковано
В категорії МФО

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *