Нові МФО України 2021: позики, кредити, мікрозайми — новинки

Нові та маловідомі кредитні компанії МФО України. Онлайн займи (мікропозики) на карту без відмов.

Нові МФО видають кредити на більш вигідних умовах, так, позичальник може отримати кошти маючи безліч відмов в інших мікрофінансових організацій або погану кредитну історію. На сторінці MailCredit представлені тільки МФО, що мають ліцензію і необхідні документи для роботи в Україні. Оформити мікропозику можна в середньому під 1,2-1,5%, при цьому, сума кредиту становить до 10000-25000 грн.

У представленому списку на сайті найновіші МФО 2021-2022 року, які тільки почали працювати. Всі вони перевірені експертами, є надійними і легальними фінансовими установами, що надають мікропозики на вигідних умовах. Вибрати найбільш вигідний кредит можна порівнявши умови різних компаній. Враховувати потрібно:

 • процентну ставку;
 • суму позики;
 • термін кредитування.

Як ми склали список нових МФО 2021-2022 року

MailCredit – це агрегатор, де працюють фінансові експерти. Вони проводять незалежний і об’єктивний огляд всіх МФО країни, для зручності користувачів порівнювання умови компаній. Представлений на сайті список нових МФО України перевіряються за різними параметрами – від наявності дозвільних документів до способів повернення коштів споживачем і ймовірністю видачі кредиту особам з поганою КІ. Експерти аналізують отриману інформацію і тільки після цього користувачі отримують список рекомендованих до співпраці МФО. Також в списку є мікрофінансові організації, які почали роботу в 2015-2020 році, але ще не встигли стати популярними і відомими серед споживачів.

Що таке нові мікропозики МФО

Нові МФО – це організації, які нещодавно почали роботу і ще не так популярні у споживачів, як старі гравці ринку. Перші кредити такі МФО почали видавати тільки в 2021 році, у них ще порівняно невелика клієнтська база. Фінустанови ще не встигли стати популярними серед споживачів. Потенційні клієнти можуть знайти дуже мало або зовсім не знайти відгуки в інтернеті і соціальних мережах про роботу нових установ.

Нові мікропозики допомагають поліпшити кредитну історію, тим клієнтам, у яких були прострочення, а також отримати позику особам без роботи, студентам або матусям в декреті. Оформлення кредиту займає стільки ж, а іноді і менше часу, ніж отримання мікропозики у відомому і давно працюючому МФО.

Переваги та недоліки нових МФО

Нові мікропозики онлайн на карту видаються швидко, клієнтам не потрібно надавати ніяких додаткових документів. Отримати необхідну суму на карту можна за 10-15 хвилин. При цьому необхідно звернути увагу на умови договору з МФО, який пропонується варіант видачі грошей і додаткові послуги, такі як можливість пролонгації або реструктуризації.

Плюси нових мікрофінансових організацій

Головне достоїнство нових МФО – висока ймовірність видачі кредиту без відмови. Така політика кредитування вигідна МФО, так як в базі нових мікрофінансових організацій ще мало клієнтів – вони роблять все можливе, щоб залучити споживача. Позику дадуть тим, хто не має офіційної роботи, в його Кі є прострочення, а також отримав відмову в ряді інших МФО. Клієнти можуть розраховувати на:

 • додаткові програми лояльності;
 • більш вигідні умови кредитування в порівнянні з вже давно працюючими МФО;
 • скорочений період розгляду заявки;
 • графік роботи 24/7.

Мінуси маловідомих МФО в Україні

До мінусів позик в нових МФО можна віднести:

 • короткий термін кредитування;
 • невеликі суми коштів.

Які умови отримання кредиту у нових МФО

Нові мікропозики 2021-2023 року в Україні пропонують клієнтам середню процентну ставку в 1,5% на добу. Пропозиції на ринку стартують від 1% в день і доходять до 2,5%. Термін кредитування становить від 1 до 30 днів. Нові мікропозики для клієнтів видаються в сумі від 500 грн до 15 000 грн. Максимальні позики видаються тільки постійним клієнтам.

Кредит під 0,01% – рідкість для нових МФО. Причина, маленька клієнтська база і видача позик без відмови споживачам. Щоб заробити кошти на розвиток МФО представляє кредити під більш високі відсотки, ніж аналогічні установи, які відомі споживачеві і встигли зарекомендувати себе на ринку.

Хто може оформити мікропозику

Отримати онлайн міні-кредит в нових кредитних компаніях можуть особи у віці від 18 до 70 років. Для цього потрібно вибрати МФО зі списку представлених на нашому інформаційному сайті, зайти на сайт установи і зареєструватися, отримати пароль і логін особистої сторінки.

Для заповнення заявки на сайті необхідні такі документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • пластикова карта будь-якого банку з невеликою сумою на рахунок (до 10 грн);
 • мобільний телефон;
 • комп’ютер з доступом в інтернет.

Для подачі заявки необхідно буде відсканувати документи або зробити фото з паспортом в розгорнутому вигляді і відправити разом із заявкою на кредит в обране МФО. При схваленні заявки клієнт буде сповіщений смс-повідомленням або дзвінком оператора, а також отримає кошти на карту або будь-яким іншим зручним для нього способом.

При оформленні позики потрібно звернути увагу на такі пункти договору:

 • спосіб видачі грошей-карти, готівкою або перерахування на рахунок;
 • можливість пролонгації та реструктуризації позики;
 • чи є комісії за послуги МФО.

Покращуємо кредитну історію за допомогою онлайн кредиту

Якщо у споживача погана кредитна історія, то він може отримати її звернули в нове МФО, де ймовірність отримати відмову в онлайн-позиці низька. МФО кредит дають всім новим клієнтам. Імовірність отримати відмову дуже низька, якщо споживач чесно вказує для чого потрібні кошти.

Взявши позику в новому МФО і виплативши його в строк, споживач таким чином може поліпшити свою КІ і надалі розраховувати на більш вигідні умови кредитування.

В якій новій МФО краще брати гроші до зарплати

Перед тим як взяти новий кредит потрібно ретельно вивчити новітні пропозиції від МФО. Вибравши установа необхідно ознайомиться з умовами договору. Читати його потрібно уважно. Звертати увагу на такі пункти, як:

 • процентна ставка;
 • можливість пролонгації;
 • чи є грейс-період;
 • штрафи за прострочення;
 • варіанти видачі коштів;
 • наявність комісії;
 • тривалість перевірки заяви;
 • способи повернення грошей;
 • можливість взяти кредит без фото і паспорта;
 • отримання коштів на карту без дзвінків і поручителів.

Також слід перевірити ліцензію кредитора. На сайті Mailcredit актуальна інформація в списках всіх МФО надана на момент публікації матеріалу. Свіжі дані клієнт може отримати тільки на сайті МФО.

Які бувають способи отримання онлайн кредиту на картку

Отримати мікрокредит на карту можна відправивши заявку на позику в МФО, попередньо створивши кабінет на сторінці установи. МФО можуть видавати кредити без довідок про доходи і дзвінків третім особам для підтвердження особу позичальника. Онлайн позики видаються на карту через кілька хвилин після звернення. Отримати їх можна в режимі 24/7. Нові кредити онлайн видають без дзвінків і фото позичальника.

Також в деяких МФО є можливість отримання готівкових коштів грошовим переказом на пошті. За таку послугу може бути передбачена додаткова плата. Або вона може надаватися тільки при великій позиці, наприклад 100 тис грн. Але такий великий кредит не видають нові МФО.

Як не отримати відмову від МФО

Щоб отримати нову позику на карту без відмови в МФО потрібно при заповненні заявки вказати максимально точну і правдиву інформацію про себе. Вся інформація перевіряється МФО при обробці заявки. Помітивши неточності, система може відмовити у видачі позики. У заявці слід якомога повніше описати:

 • причину по якій потрібні кошти;
 • чому були можливі прострочення по кредитах;
 • місце роботи і рівень доходу;
 • наявність рухомого і не рухомого майна;
 • при необхідності – телефони керівництва або поручителів.

Способи повернення грошей

При погашенні кредиту варто враховувати, що перекази в банку або через термінал самообслуговування можуть займати час – іноді до 2-х банківських днів. Повернути кошти фінансовій фірмі можна такими способами:

 • онлайн-банкінг;
 • у відділенні МФО, якщо вони є;
 • оплата квитанції в банку;
 • переклад на пошті;
 • термінал самообслуговування.

Що робити в разі прострочення займу

При неможливості оплатити позику вчасно, щоб не допустити штрафних санкцій і не зіпсувати КІ, потрібно оформити пролонгацію. Вона дає можливість позичальникові перенести виплату взятої в борг суми на кілька днів. При цьому потрібно сплатити відсотки за минулий період використання коштів. Зазвичай використовувати послугу пролонгації можна необмежену кількість разів.

При оформленні мікрокредиту необхідно дізнатися в МФО чи надається послуга грейс-періоду-пільгового інтервалу часу для сплати відсотків. Зазвичай він становить 3 дні. Під час грейс-періоду рекомендується замовити послугу пролонгації позики. Зробити це можна в особистому кабінеті. Також, ми рекомендуємо звертати увагу на довгострокові кредити з щомісячним погашенням, оскільки такі кредити можно брати на 6 місяців або на 1 рік.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02