Новые МФО Украины 2022 ✔️ Все самые новые микрозаймы и малоизвестные кредиты

Інформація про нові та маловідомі МФО 2022 року на карту. Отримайте велику ймовірність схвалення кредиту онлайн на карту заповнивши заявку в нових компаніях. Ми зібрали всі самі нові мікрофінансові організації України, щоб ви отримали найвигіднішу позику не виходячи з дому чи роботи. Найновіші інтернет-кредити 2022 (список):

Термінову позику на карту 2022 пропонують багато нових МФО. Даний варіант отримання грошей дуже затребуваний серед українців. Отримати відсутню суму можна всього за кілька хвилин з новими мікрозаймами, при відповідності невеликої кількості вимог. Знадобиться тільки паспорт і мобільний телефон — просто і швидко!

Всі нові мікрокредити 2022 року в Україні

Сьогодні існує безліч мікрофінансових організацій (МФО). Вони конкурують між собою і для збільшення клієнтської бази створюють нові умови кредитування, які підійшли б широкому колу людей. Познайомимо Вас з новими позиками в 2022 році.

Як з’являються нові позики?

Борючись за кожного клієнта, мікрокредитні компанії змінюються і стають більш доступними. Колись вони видавали гроші тільки вдень, тепер вони роблять це цілодобово 24/7. Спочатку для оформлення займу потрібно було особисто відвідувати офіс МФО. Тепер отримати його можна по інтернету.

Якщо раніше терміновим кредитом вважався той, який надавався протягом доби, то сьогодні він видається майже миттєво. Часом кошти зараховуються на карту в автоматичному режимі без перевірки кредитоспроможності клієнта відразу після відправки заявки онлайн. А деякі МФО стали залучати нових клієнтів відсутністю відсотків на першу позику. Все це говорить про те, що в 2022 році нові мікропозики стали ще доступнішими.

Як дізнатися про нові позики в 2022 році?

Дізнатися про нові позики на карту або готівкою ви можете на нашому сайті. У списку, розташованому вище, ви можете подивитися всі пропозиції, які існують. Там ви знайдете перелік МФО:

 • видають гроші без відмови;
 • не перевіряючих кредитну історію;
 • не вимагають офіційного підтвердження наявності доходу;
 • видають мікропозики за найнижчою добовою ставкою;
 • надають перший кредит під 0%.

Виберіть кращу пропозицію і займіть гроші на найвигідніших для вас умовах. Це можна зробити, клікнувши по ньому і перейшовши на сторінку заповнення форми заявки. Заповніть всі поля, вказавши достовірну інформацію. Розкажіть про джерела доходу, прикріпіть відскановані документи, необхідні МФО для прийняття рішення.

У разі схвалення мікрокредиту вам залишиться забрати гроші. Якщо вам потрібна готівка, відвідайте офіс організації і підпишіть там договір. Якщо вибрали безготівковий спосіб отримання коштів, чекайте надходження переказу на номер картки, який вказали в онлайн-заявці. В останньому випадку укладення договору на папері не є обов’язковим заходом. Юридичну силу матиме сама заявка, яку Ви відправили, і умови кредитування, опубліковані МФО на своєму сайті.

Вимоги

Нові кредитні організації 2022 здійснюють видачу грошей на карту даної платіжної системи всім, хто має постійний, щомісячний дохід, українське громадянство, реєстрацію в будь-якому місті і досяг повнолітнього віку.

Для оформлення позичальникові потрібно паспорт, адреса електронної пошти, а також смартфон з сім картою, оформленої на позичальника.

Процедура оформлення

Позика оформляється онлайн на офіційному сайті нового кредитора зі списку представленого нижче. Позичальникові досить порівняти кілька пропозицій і перейти на головну сторінку компанії. На ній буде запропоновано вибрати суму і термін кредитування. Після, компанія перенаправить на сторінку із заявкою, в якій належить вказати свої контактні та персональні дані.

Перед відправкою рекомендується повторно перевірити зазначене. У разі прийняття позитивного рішення, належить уважно прочитати кредитну угоду і підписати його. Гроші надійдуть на зазначену карту протягом декількох хвилин. Позика надається на різні цілі, тому, повідомляти кредитору, на що знадобилися кошти не доведеться.

Способи погашення

Заявник може повернути отриману міні-позику через термінал, електронний гаманець, банківську карту, розрахунковий рахунок або касу банку. Слід зазначити, що при оплаті позики через термінал стягується комісія в розмірі 2-5% від суми платежу.

Пролонгація

Якщо виникли проблеми з фінансами на момент погашення боргу, позичальник може скористатися пролонгацією, яка дозволить відстрочити платіж ще на кілька днів. Для цього, досить здійснити оплату нарахованих відсотків за дні кредитування, після чого, зайти в особистий кабінет тієї нової компанії, в якій ви в 2022 році взяли онлайн кредит на карту, і вибрати нову дату платежу. Договір буде продовжений відразу ж. Слід зазначити, що прописані в ньому умови залишаться без змін.

Також, важливо знати, що деякі сервіси беруть комісію за продовження.

Взяти позику в новій МФО 2022

Нові МФО користуються попитом через те, що дають можливість взяти онлайн мікрокредит без відмови. Оформлення заявки доступне цілодобово. В останні кілька років багато МФО вже перестали існувати. Одні зробили це добровільно, а в інших була відкликана ліцензія. На зміну Кешмі, Кредит365, Капуста у кишені та іншим, з’являються малоизвестные МФО які нещодавно відкрились. Вони прекрасно себе показали за останні роки. У 2022 році гроші можна отримати миттєво. Позичальникам створені найкомфортніші умови.

Нові мікрофінансові контори, які хочуть залучити більше користувачів, часто пропонують вигідні акції та промокоди. Одна з них – «безвідсоткова позика». Клієнт отримує гроші терміново і звільняється від відсотків, якщо своєчасно погашає заборгованість.

Маловідомі МФО пропонують відмінні умови за лімітами, термінами і процентною ставкою. Відмови в таких організаціях практично немає. Часто до них звертаються люди, яким відмовили банки та інші кредитні компанії. Нові МФО не перевіряють число відхилених заявок і трудову діяльність.

Переваги нових МФО

До нових мікрофінансових організацій відносяться ті, які почали роботу в період 2017-2019 років. Новітні МФО це ті, які існують з 2020 і 2021 року. У сервісі підбору можна переглянути, коли заснована кожна зацікавила організація. Багато з МФО безвідмовні, що є реальною перевагою, і видають позики навіть з поганою кредитною історією.

Вигідно взять микрозайм на банківський рахунок або карту, так як він може обслуговуватися безкоштовно в період до 4-х тижнів. Так само доступна видача готівкою або на електронний гаманець.

Як відрізнити нову мікрофінансову компанію від шахраїв

Зайшовши на сайт компанії, слід уважно вивчити головну сторінку. Закон визначає наявність внизу юридичного найменування. Воно повинно бути позначено, як «МФК», «МФО» або «МКК». Обов’язкова вказівка діючої ліцензії НБУ.

Легальна компанія завжди фіксує договірні зобов’язання з клієнтами. Умови договору повинні бути озвучені в кожному окремому випадку. Шахраї часто наполягають на підключенні платних послуг і підписок. Надійні нові мікрофінансові організації нічого подібного не вимагають.

Нюанси оформлення позики в новій МФО

Вибираючи нові мікрофінансові організації, майбутньому позичальникові рекомендується звертати увагу на:

 • терміни кредитування і процентні ставки (до 1,99% в день);
 • наявність пільгового або безвідсоткового періоду для нових клієнтів;
 • розмір штрафів при простроченні;
 • можливість пролонгації;
 • необхідні документи, вимоги та умови договору;
 • способи переказу грошових коштів і погашення кредиту;
 • наявність опублікованої юридичної адреси компанії;
 • кількість відгуків від постійних клієнтів.

Щоб споживчу позику схвалили зі 100% ймовірністю в новій МФО:

 • пройдіть реєстрацію на держпослуг;
 • вибирайте невелику суму до 10 000 гривень, яка відповідає доходу;
 • заповнюйте анкету на отримання онлайн мікропозики в декількох МФО;
 • будьте готові пред’явити додаткову інформацію та документи: страхове свідоцтво, ІПН або пенсійне посвідчення.

Мінімальні вимоги до позичальників

Компанії видають позики людям у віці від 18 років з українським громадянством. Кредитна історія попередньо не вивчається. Нерідко невідомі компанії співпрацюють з позичальниками навіть при відритих простроченнях.

Приймаються заявки від громадян з реєстрацією по всій Україні. Тип реєстрації не важливий. Щоб оформити позику знадобиться тільки паспорт.

Зверніть увагу: Для отримання позики онлайн ніяких довідок про офіційне працевлаштування і доходи надавати не потрібно. Нові МФО надають максимальну лояльність і не ставлять обмеження своїм клієнтам.

Ризики при простроченні кредиту

Не існує законного способу не повертати позику. Винятком є процедура особистого банкрутства. Це складний механізм, який залишає фізичну особу без особистого майна та перспектив.

Найчастіше, при неоплаті боргу компанії нараховують пені і штрафи. Їх величина доходить до 100% від початкової суми кредиту. Також нараховуються основні відсотки, встановлені в договорі.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02