Рейтинг мікрозаймів: кращі онлайн сервіси мікропозик на карту

Онлайн рейтинг надійних мікрозаймів на карту в Україні

Плануєте оформити кредит в надійній і перевіреній часом компанії або шукаєте мікрофінансову організацію, що пропонує найвигідніші умови? Фахівці Mail-credit склали рейтинг позик онлайн на карту за різними критеріями, які допоможуть зробити правильний вибір.

Рейтинг онлайн кредитів з моментальним схваленням включає всі мікрокредити, представлені на нашому сайті. Для складання рейтингу використовується наступна інформація:

 • Кількість заявок користувачів;
 • Можливість оформлення в онлайн режимі;
 • Середня оцінка кожної МФО;
 • Можливість отримання грошей безпосередньо на карту.

Відвідувачі “Мєйл-кредіт” також можуть взяти безпосередню участь у складанні рейтингу кращих мікрокредитів, поділившись досвідом співпраці з тим чи іншим онлайн сервісом мікрокредитування. Для цього достатньо залишити свій відгук на нашому сайті. Об’єктивна інформація також допоможе українцям, обрати кращу онлайн компанію з вигідними умовами кредитування.

Незалежний рейтинг позик 2021-2022 оновлюється кожні 30 днів. Вивчіть всі доступні пропозиції і подайте заявки в кращі компанії. Також звертайте увагу на реальні відгуки позичальників і учасників ринку, обсяг кредитного портфеля мікрофінансової компанії, відсоток схвалення заявок, кількість регіонів, де МФО здійснює свою діяльність.

Рейтинг кращих мікрофінансових компаній, що видають мікрозайми онлайн в Києві та Україні

На сьогоднішній день на території України офіційно надають послуги близько 700 мікрофінансових і мікрокредитних компаній. МФО надають під відсоток невеликі суми на нетривалий термін. При цьому кредитування населення може здійснюватися як готівкою (в офісі компанії, доставка клієнту) або дистанційно на банківський рахунок або на карту, а також електронні гаманці.

Присутність на ринку такої великої кількості легально діючих МФО з ліцензіями робить вибір досить складним. Потенційним позичальникам важко розібратися, в якій мікрокредитній компанії умови краще. Щоб було простіше визначитися з кредитором, рекомендуємо переглянути народний рейтинг МФО займів онлайн. Перш ніж оформляти заявку, порівняйте умови надання позики відразу в декількох мікрокредитних компаніях, які відповідають вашим вимогам.

Як отримати вигідну позику на карту

Перед оформленням мікрокредиту необхідно уважно вивчити умови, прописані в типових документах:

 • Правила надання позики.
 • Загальні умови договору споживчої позики.
 • Умови надання, використання та повернення кредиту.
 • Політика конфіденційності.
 • Політика за персональними даними.

Також звертайте увагу на вимоги до потенційних позичальників та умови кредитування:

 • Можливість отримання позики тільки за паспортом (найчастіше МФО не вимагають шукати поручителів і надавати довідки про доходи);
 • Швидкість розгляду онлайн заявки (як правило, для прийняття рішення необхідно кілька хвилин);
 • Ставлення до кредитної історії позичальника і ймовірність схвалення кредиту при наявності поганої кредитної історії;
 • Можливість звернутися за позикою в цілодобовому режимі;
 • Наявність спеціальних пропозицій і акцій, що дозволяють знизити процентну ставку (останнім часом для залучення позичальників багато МФО почали пропонувати новим клієнтам нульову ставку).

Щоб збільшити шанси на отримання позики онлайн на карту, рекомендуємо заповнити і подати онлайн-заявки відразу в кілька мікрофінансових організацій. Потім серед схвалених заявок ви зможете вибрати найбільш підходящу кредитну компанію і підписати договір.

Сподіваємося, що наші поради та рейтинг позик (микрозаймов) допоможуть вам швидко підібрати досвідчену, лояльну і надійну мікрофінансову компанію і отримати позику на максимально вигідних умовах.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02