Робот займов на карту без отказа — кредит с автоматическим одобрением

Для клієнтів МФО з’явився зручний онлайн-інструмент робот займов. Якщо раніше громадянам доводилося шукати кращий варіант мікрокредитування самостійно, то тепер за них це робить програма. Людині залишається тільки вибрати кращу програму з тих, які робот підібрав на основі своїх алгоритмів.

Стаття буде корисною тим, хто планує взяти мікрокредит і хотів би визначити для себе найбільш вигідну пропозицію від МФО.

Розглянемо принцип роботи програми, в чому плюси і мінуси і мінуси автоматичного анкетування. Ви зможете дізнатися про обмеження по видачі, про те, які вимоги пред’являються до позичальника, як подати заявку на мікропозику, щоб терміново отримати гроші. Що таке роботизована позика все більше мікрофінансових компаній застосовує спеціальне ПЗ для автоматизованої обробки заявок.

Така програма називається кредит-роботом. Система несе вигоду як для МФО, так і для їх клієнтів. Перші отримують додатковий прибуток і економлять на різних витратах, другі можуть взяти позикові кошти на найбільш вигідних умовах. Програма полегшує для МФО оцінку платоспроможності позичальника (чим зазвичай займається служба безпеки), таким чином, знижується ризик прострочень і невиплати по кредиту.

Робот використовує в своїй роботі певний алгоритм обробки даних. Для оцінки клієнта програма аналізує наступну інформацію: стан кредитної історії. Ця інформація дає можливість оцінити, наскільки відповідально позичальник ставиться до своїх фінансових зобов’язань. Відомості надходять МФО з різних бюро Кредитних Історій. Інформація формується на основі даних, які відправляють в БКІ фінансові організації, де коли-небудь отримував позикові кошти клієнт.

 • Важливу роль відіграє наявність, розмір і тривалість прострочень по кредитах;
 • Дані з профілів позичальника в соціальних мережах (ВК, Однокласники, Facebook та ін.);
 • Чи належить клієнтові номер телефону, вказаний в заявці.
 • Ці дані програма отримує з бази мобільного оператора;
 • Чи має громадянин судимість;
 • Чи не здійснювалося банкрутство фізособи;
 • Чи є у позичальника непогашені штрафи і пр. всі ці дані обробляються в автоматичному режимі на основі спеціального алгоритму.

На основі цієї інформації формується індивідуальна анкета позичальника. У його профіль в системі заносяться персональні відомості – ПІБ, серія і номер паспорта. За результатами аналізу програма визначає платоспроможність клієнта, рівень його відповідальності і дає рекомендацію МФО – чи слід схвалити заявку або краще відмовити в наданні мікропозик.

Використання робота скорочує час очікування громадян, які звернулися в кредитно-фінансову організацію. Плюси і мінуси автоматичного анкетування перерахуємо переваги і недоліки роботизованої системи.

До переваг відносяться такі особливості її роботи:

 1. Програма не допускає помилок, які може зробити фахівець МФО в процесі обробки заяви клієнта;
 2. Рішення приймається оперативно і на основі об’єктивних даних; за допомогою програми клієнт може без праці визначити для себе найбільш вигідні мікропозики;
 3. Всі операції – аж до перерахування грошей – відбуваються онлайн.
 4. Щоб отримати позикові кошти, не потрібно шукати офіс МФО і витрачати час і сили на його відвідування, крім тих випадків, коли потрібен мікрокредит готівкою;
 5. Багато клієнтів відчувають себе більш комфортно при взаємодії з програмою.

Для багатьох дзвінок в МФО по телефону або навіть через онлайн-сервіси – свого роду психологічний бар’єр. Відвідування офісу забирає багато часу, до того ж далеко не всі вважають за краще зустрічатися з фахівцями мікрокредитних організацій і обговорювати з ними свої фінансові питання.

До недоліків можна віднести такі особливості роботи з програмою:

 1. Помилка при заповненні анкети призведе до відмови у видачі позики;
 2. Робота (бота), на відміну від працівника МФО, не можна умовити, клієнт не зможе використовувати психологічні прийоми, щоб отримати схвалення заявки;
 3. Поріг кредитування з використанням Програми, як правило, становить близько 10 тисяч гривень. Щоб отримати більшу суму, в ряді випадків буде потрібно звернутися до фахівця МФО.

Обмеження по видачі кредитів

Як вже було сказано, за допомогою робота клієнт може безперешкодно отримати позику до 10 тисяч гривень. Але на максимально доступну суму впливає і рівень щомісячного доходу, зазначений в онлайн-заявці.

Зверніть увагу! Сума, яка за фактом буде схвалена програмою, може відрізнятися від тієї, яку ви вказали в анкеті, коли оформляли онлайн-заявку. При цьому погана кредитна історія не завжди стає перешкодою для отримання грошей.

Вимоги до позичальника

Практично будь-який платоспроможний повнолітній громадянин України має можливість без будь-яких труднощів отримати мікрокредит. МФО пред’являють до позичальників мінімальні вимоги: наявність паспорта і постійної реєстрації в одному з регіонів країни; Вік від 18 до 65-70 років (у кожної організації це обмеження може бути своїм); наявність постійної роботи і джерела доходу.

МФО співпрацюють тільки з платоспроможними клієнтами, щоб убезпечити себе від ризику неповернення боргу. Хороша кредитна історія буде плюсом, але не відноситься до обов’язкових вимог. Програма враховує не тільки наявність, але і розмір і тривалість прострочених заборгованостей. Чим вище буде оцінена відповідальність і платоспроможність клієнта, тим більша сума мікропозики може бути схвалена.

Відмову, як правило, отримують ті клієнти, які потрапили в так званий чорний список (прострочення в банку або МФО була занадто тривалою або залишилася непогашеною), мають судимість або здійснили процедуру банкрутства фізичної особи.

Як подати заявку

Спочатку слід визначити найбільш вигідну програму мікрокредитування. На сторінці фінансового порталу Mail credit зручно використовувати спеціальну систему фільтрів, щоб залишити на екрані тільки ті пропозиції, які будуть Вам потенційно цікаві. Якщо ви визначилися з мікрокредитом, ви можете оформити його онлайн – без дзвінка співробітнику компанії і відвідування її офісу.

Всі дії (аж до зарахування грошей) здійснюються Дистанційно. Необхідні тільки доступ до мережі Інтернет і працюючий мобільний телефон.

Почніть оформлення на нашому фінансовому порталі. У вкладці зацікавив Вас мікропозик натисніть “подати заявку”. Відкриється інтернет-сайт обраної вами компанії, де ви зможете заповнити форму анкети і в разі позитивної відповіді підтвердити свою згоду на зарахування коштів.

Зверніть увагу! Будьте готові до того, щоб відправити скан (або чітке фото) перших сторінок свого паспорта, а також цифровий знімок анфас з документом в руці.

Це вимога більшості компаній, що працюють дистанційно. При цьому повинен бути добре видно розворот з фотографією. У заявці потрібно вказати свої персональні дані, рівень щомісячного доходу, суму, яку ви хотіли б взяти і термін погашення позики, спосіб яким Вам зручно отримати гроші.

Серед доступних способів виберіть той, який вам підходить: переклад на карту. Буде потрібно вказати реквізити пластика; зарахування на електронний гаманець. В цьому випадку знадобиться повідомити його номер; грошовий переказ на рахунок в банку (будуть потрібні його реквізити). Також ви можете вибрати варіант позики готівкою в офісі. Ще один спосіб-зарахування за допомогою різних систем грошовий переказ (“PayPal” та ін.).

Але останні два варіанти не можна назвати терміновими, тому що буде потрібно відвідування офісу МФО або пункту видачі.

Зверніть увагу! У кожної організації цей перелік може бути своїм.

Як правило, всі компанії, які використовують роботів, пропонують зарахування на карту. У разі схвалення заявки на телефон, номер якого ви вказали в анкеті, надійде СМС з комбінацією символів.

У відповідному віконці слід ввести отриманий код. Цей крок означатиме Вашу згоду з умовами позики. Відправкою коду ви підтвердите своє бажання отримати гроші обраним способом.

Список МФО з роботизованим автоматичним схваленням

Список компаній, які використовують спеціальне програмне забезпечення для обробки заявок, постійно змінюється. Цей зручний інструмент для прийняття рішення поступово використовує все більше число МФО.

Наведемо назви деяких з них: Манивео, Кредит Плюс, Динеро, Укрзайм, Займер, Микрокеш, Кешпоинт, Быстро деньги, Мистер кэш. Кожна організація пропонує мікрокредит на своїх умовах. Відмінності стосуються процентної ставки, максимальної суми і терміну погашення позики.

Як правило, для постійних клієнтів, які вчасно закривають борг, умови кредитування з часом стають більш вигідними. Порівняти МФО ви можете на нашому фінансовому порталі.

Щоб визначити кращий варіант, зіставте рівень процентної ставки та інші параметри цікавлять вас продуктів.

Корисна порада

Щоб ознайомитися з усіма особливостями програми тієї чи іншої МФО, натисніть «детальніше» у вкладці позики на сайті E-mail.uz.ua. Висновок отже, ми розглянули основні принципи роботи роботизованих систем, які використовують МФО для оперативного розгляду заявок від Клієнтів. У цих компаніях ви можете отримати відповідь найбільш швидко.

Заявка в МФО, які приймають рішення за підсумками автоматичної обробки відомостей про клієнта, розглядається протягом 2-7 хвилин. Такий варіант найбільш зручно використовувати тим громадянам, яким терміново потрібні позикові гроші.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02