Взяти кредит без офіційного працевлаштування

Кредит на карту онлайн без офіційної роботи в Києві та Україні

Ситуація, коли терміново потрібні гроші, а позичити їх друзі і родичі не можуть, в Україні може трапитися з кожним. Де можна оформити кредит на карту без офіційного працевлаштування? Як бути в такому випадку? Як зрозуміти, що можна довіряти організації, готової допомогти? І це не всі питання, з якими люди стикаються в такому становищі. Звичайно, можна звернутися в ломбард і закласти цінне майно, але це великий ризик, до того ж є ймовірність, що ваші речі оцінять в меншу суму, ніж вони того дійсно заслуговують. І при найменшій простроченні, навіть у разі форс-мажору, є ризик залишитися без пам’ятного аксесуара, машини або іншого майна.

Одними з перших на думку спадають банки, тільки от не у всіх з них можна взяти кредит без офіційного працевлаштування. Ці фінансові установи навіть в 2021 працюють за старими правилами, вимагають зібрати величезну кількість документів, надати довідку про доходи за останні кілька місяців. Цілком логічно запропонувати, що якщо ви фрілансер або працюєте на компанію неофіційно, отримати позику в банку буде дуже складно. І навіть якщо який-небудь з них погодиться надати таку можливість, часу на оформлення всіх документів піде багато, що не варіант для тих, кому гроші потрібні терміново.

У Києві, та й по всій Україні сьогодні дуже поширені такі підприємства, які пропонують співробітникам непогану зарплату, але, щоб уникнути податків, офіційно не працевлаштовують. Максимум-договір підряду за конкретний місяць.

В якості альтернативи-заповнена з урахуванням всіх вимог законодавства трудова книга, але низький офіційний дохід. Не дивно, що наші громадяни вибирають перший варіант. Сьогодні це не рідкість. Так що ж робити, якщо необхідно отримати кредит без офіційної роботи та без довідки про доходи? Вихід є!

Де взяти кредит без офіційного працевлаштування в Києві?

На допомогу готові прийти МФО (мікрофінансові організації). З кожним роком їх кількість в столиці і по всій країні тільки збільшується, так як зростає потреба в їхніх послугах. На відміну від банків, вони пропонують куди більш лояльні умови співпраці:

  • не потрібно збирати величезну кількість документів;
  • перевірка даних проходить досить швидко;
  • кредит неофіційно працюючим отримати так само легко, як і тим, хто офіційно оформлений;
  • негативна кредитна історія не перешкоджає отриманню позики;
  • не потрібно їхати в офіс МФО і спілкуватися з менеджером особисто-заявку можна залишити онлайн;
  • після прийняття позитивного рішення, гроші відразу надійдуть на вашу карту;
  • гроші в кредит готівкою можно отримати цілодобово 24/7.

Ще одна перевага МФО – в такій організації можна взяти в борг невелику суму, наприклад, якщо вам затримують зарплату. Банки з такими несуттєвими позиками просто не зв’язуються.

Як вибрати МФО для кредиту офіційно не працюючим?

Іноді потреба в грошах і бажання отримати онлайн кредит на карту без відмови Україна в Києві без офіційного працевлаштування настільки високі, що виникає спокуса оформити позику в першій установі, яка погодилася його видати. Але тут варто бути гранично обережним – не всі сучасні МФО зареєстровані офіційно, а деякі з них пропонують величезні відсотки, розраховуючи на той відсоток населення, у якого немає іншого виходу. Це вирішить конкретну фінансову проблему, але спричинить за собою нові, і вибратися з ситуації, що склалася буде вже складно.

Як знайти кредитну організацію, якій можна довіряти?

На нашому сайті ми зібрали всі перевірені фінансові установи, що мають ліцензію і хороші відгуки від позичальників. Проаналізували їх умови і звели в одну таблицю. Тепер ви зможете оцінити пропозиції всіх банків і МФО по термінах, сумі кредиту, умов погашення, можливості рефінансування і т.д. після цього достатньо залишити онлайн-заявку на вашому сайті.

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування в Києві?

Залишаючи заявку в МФО, вам знадобиться вказати свої основні дані ПІБ, контактну інформацію, дані паспорта. Перевірка вашої благонадійності буде проведена в автоматичному режимі. І якщо банки враховують навіть невеликі прострочення за попередніми позиками, які мали місце кілька років тому, то в МФО можна звернутися навіть з поточною заборгованістю. Погасивши її за допомогою нового кредиту, ви зможете рефінансувати позику, уникнути штрафів і додаткових відсотків.

Після того, як заявка буде розглянута, в разі позитивного рішення, гроші відразу надійдуть вам на карту. Ними можна користуватися, як готівкою знімати без додаткової комісії, здійснювати перекази і т.д. головне – вчасно погасити заборгованість або внести перший платіж, згідно з умовами Вашого договору. У кожної організації вони різні, тому перед подачею заявки обов’язково важливо з ними ознайомитися.

Деякі кредитні компанії пропонують отримати довгостроковий кредит на карту або готівкою, це вигідні пропозиції для клієнтів. В цьому випадку потрібно закривати кредит щомісячно на протязі від 3 місяців до 1 року. Кредит на довгий термін оформлюється так само, як і короткостроковий, із документів потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Шанс отримати гроші без офіційного працевлаштування майже 90%, але потрібна гарна кредитна історія.

За допомогою нашому сервісу у вас завжди буде можливість вирішити будь-які фінансові проблеми, навіть без офіційного працевлаштування і тимчасово без роботи!

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02