Взяти кредит за 10-15 хвилин: отримати кредит онлайн на карту миттєво

Кредит онлайн за 10-15 хвилин на карту в Києві та Україні

Швидко отримати позикові гроші можна в офісі банків і МФО, які пропонують таку послугу, або оформити кредит за 15 хвилин дистанційно в онлайн сервісах. Наш сервіс допоможе підібрати ту пропозицію банку і МФО, яке підійде саме вам, а потім оформити заявку і отримати гроші. Дізнайтеся, які види кредитів видають за 10-15 хвилин, які переваги і недоліки у цього типу позик, а також як дистанційно подати заявку.

Подача заявок через інтернет поширена практика, але не всі компанії готові видавати гроші без особистого контакту з потенційним позичальником. Набагато простіше отримати позикові гроші за кілька хвилин вже діючим клієнтам, ніж тим, які звертаються вперше.

Які кредити видають так швидко

За 15 хвилин можна отримати кредит через віддалені сервіси. Найчастіше такі способи пропонують МФО, але є і банки, які готові видати гроші в борг без звернення в офіс. Наприклад, повністю віддалено оформляють всі послуги в Монобанку, у якого немає представництв і філій. Крім того, микрокредит можуть схвалити зарплатним клієнтам або тим, хто вже кредитувався раніше.

Без особистого звернення найчастіше зможуть оформити:

Мікропозика (микрозайм). На сервісі Mailcredit ви підберете ту мікрофінансову компанію, яка вам підійде більше, ніж інші. Наприклад, у вас можуть бути додаткові обмеження за віком або по наданому пакету документів. Крім того у нас ви побачите пропозиції МФО, які не перевіряють кредитну історію або надають їй менш вагоме значення, ніж у великому банку.

Деякі компанії видають перший мікрокредит під мінімальний відсоток. Термін кредитування коливається від 3 днів до 6 місяців. Сума в діапазоні 5000-30000 гривень, вона залежить від ряду умов — віку позичальника, його кредитної історії, рівня платоспроможності та інших додаткових параметрів.

Кредит готівкою на карту. Не всі банки готові кредитувати дистанційно. Але у нас підібрані пропозиції компаній, які готові зарахувати кредит на карту без відвідування офісу.

Кредитна карта. В Україні доставка кредитних карт додому набуває все більшого поширення. Але банк може схвалити вам кредит і на раніше видану кредитку або підвищити кредитний ліміт, який буде доступний. В кожному окремому випадку схема дій буде різна, але отримати кредит за 10-15 хвилин — реально.

Карта розстрочки. Не завжди позичальникові потрібні готівкові гроші. У деяких ситуаціях фінанси потрібні для покупки товару. Для цього підійдуть карти розстрочки. Якщо оформити додаткові опції, то можна отримати готівку і з такого виду карт. Кілька українських банків дозволяють оформити карту розстрочки дистанційно, а гроші стануть доступні відразу після активації карти. У більшості випадків на самому початку кредитний ліміт у таких карт невеликий або взагалі відсутня. Але в деяких випадках карта розстрочки допоможе вирішити ряд фінансових питань в рази швидше, ніж інші інструменти.

Чому можуть відмовити у видачі позики за 15 хвилин

Не видають за 15-30 хвилин і навіть за добу такі кредити:

Іпотека. Цей вид позики вимагає тривалого вивчення відомостей, які стосуються самого позичальника, так і документів, які відносяться до нерухомості. Тому заявки на іпотеку розглядають від декількох днів до пари тижнів. Однак подати заявку на іпотеку можна через інтернет. Якщо її схвалять, тоді вже знадобиться надавати оригінали документів і їхати в офіс особисто.

Споживчі кредити на великі суми. Якщо розмір кредиту більше 300 тис. гривень, то рідко який банк схвалить заявку повністю дистанційно. Так можуть вчинити тільки, якщо клієнт давно обслуговується в банку, бере позику не в перший раз, отримує заробітну плату всередині банку. Крім того він періодично проходить ідентифікацію особистості.

При першому зверненні майбутнього позичальника будуть оцінювати більш ретельно. Це відноситься до його кредитної історії, іншої доступної фінансової інформації і до зовнішнього вигляду, який теж вважається вагомим чинникам для схвалення позики.
Крім того тривалий період розглядають заявки на кредити з поручительством і заставою. Як і у випадку з іпотекою, кредитному фахівцеві і співробітникам відділу безпеки потрібно ретельно вивчати всі документи, щоб уникнути шахрайства.

Переваги та недоліки онлайн кредитів за 10-15 хвилин

Загальні вигоди і недоліки швидких позик, які видають за кілька хвилин, зведені в таблицю:

Гроші надходять протягом 15 хвилин і їх можна відразу витрачати. Експрес-кредити пропонують не у всіх банках. У деяких випадках заявку потрібно подавати тільки особисто, тоді термін займе в рази більше часу, хоча сам розгляд заявки може і тривати 10-15 хвилин. Але щоб доїхати до офісу, вистояти чергу і подати заявку йде в рази більше часу.

Найчастіше зажадають мінімальний набір документів. Але якщо є довідка підтверджує дохід, то це може збільшити суму, яку схвалить кредитор. Високий ризик зв’язатися з шахраями, якщо скористатися послугами неперевірених МФО. Тому перш ніж звертатися в офіс перевірте всю доступну інформацію про компанію, яка є у відкритому доступі. І тільки після цього подавайте заявку.

У більшості випадків досить паспорта громадянина України. В окремих випадках може знадобитися ІПН, або інші дані. Чим більше відомостей надасть потенційний позичальник, тим більш вигідними можуть виявитися умови. Повністю дистанційне зарахування кредитних грошей на велику суму доступно тільки перевіреним позичальникам з позитивною кредитною історією.

Чим гірше кредитний рейтинг, тим менше сума і вище процентна ставка.
Заявку обробляють швидко, тому якщо кредитор відмовляє у видачі грошей можна відразу звертатися в іншу компанію. Невелика сума, яку схвалять в перший раз. Але якщо не було порушень за термінами, то при повторному кредитуванні розмір позики можуть збільшити, а процентну ставку знизити.
Схвалюють без довідки про доходи, без поручителів і застави. Що дозволяє скоротити час на обробку заявки та її розгляд. У позики може бути дуже короткий термін кредитування, який не підходить позичальникові. Тоді йому доведеться або продовжувати договір, або перекредитуватися. Це може призвести до додаткових витрат.

Мікрокредитні організації менш критично ставляться до повної відсутності кредитної історії і можуть схвалити заявку, навіть якщо кредитна історія зіпсована. Такий вид кредитування, як правило, відрізняється підвищеними ставками в порівнянні з тими позиками, у яких більш тривалий період розгляду заявки.
Тим, хто оформляє онлайн кредит не в перший раз, можуть схвалити заявку ще швидше, за 1-5 хвилин, і при цьому знизити процентну ставку. У деяких компаніях можуть бути передбачені штрафи за дострокове погашення кредиту. Щоб не переплатити зайве, краще дізнатися цю інформацію заздалегідь.

Споживчі експрес-кредити, кредитки і карти розстрочки

Не всі банки можуть схвалити споживчий кредит віддалено, але більша частина з них дозволяють подавати заявку через інтернет. Це економить час клієнта на повторні звернення в банк, але при цьому миттєвого доступу до грошей не буде.

Те ж саме відноситься до кредиток і карт розстрочки. Якщо карта вже доставлена банком, але не активована, тоді отримати готівку простіше. Досить пройти авторизацію, побачити доступний ліміт і скористатися позиковими грошима банку. Але якщо карти немає, то на першому етапі доведеться подавати заявку на неї, а потім вже чекати схвалення кредитного ліміту і доставку карти.

Який варіант вибрати

Щоб зрозуміти який з варіантів підходить вам, слід відповісти на такі питання:

  • Як часто ви користуєтеся позиковими грошима?
  • Які суми вам можуть знадобитися екстрено?
  • Скільки ви готові переплатити за користування кредитними грошима?

Відповіді допоможуть визначитися з тим кредитним продуктом, який вам потрібен:

Якщо ви користуєтеся позиковими грошима часто або час від часу, то є сенс оформити кредитну карту з бепроцентним періодом або карту розстрочки. Ви зможете купити необхідний товар або зняти готівку в той момент, коли вам це особливо потрібно.

Додаткова зручність полягає в тому, що карти працюють як відновлювана кредитна лінія: при погашенні позики, вам знову доступні гроші. Процентні ставки, як правило, трохи вище, ніж при споживчому кредитуванні, але в рази нижче, ніж у мікропозик до зарплати.

Якщо вам потрібна велика сума, то краще не поспішати з рішенням, а розглянути кілька пропозицій банків і вибрати оптимальний варіант споживчої позики. Краще почекати, зібрати пакет документів, але менше переплатити, ніж взяти кілька мікропозик і потім виплатити величезну суму відсотків.

У тому випадку, якщо терміново потрібна невелика сума, надходження грошей буде днями, кредитної картки немає, і в її оформленні відмовили, то підійде міні-кредит. При цьому слід уважно вивчити умови, щоб не було штрафів за дострокове погашення. Після того як гроші будуть видані і витрачені можна приділити час і подати заявку в той банк, який вам підходить і запросити оформлення кредитної картки. За рахунок заробітної плати можна достроково погасити позику або зняти гроші по кредитці і використовувати їх. Це дозволить значно заощадити на сумі переплат.

Який з варіантів підійде у вашому випадку залежить від конкретних умов. Якщо виникають додаткові питання, то можна звернутися до незалежного фахівця і отримати більш детальну консультацію.

Процес оформлення заявки на кредит за 10-15 хвилин

Коли ви визначилися, який з варіантів вам підходить більше за інших, то можна подавати заявку. Весь процес складається з 3 етапів:

Порада! Не формуйте одночасно 5-10 заявок на кредит в різні банки.

У деяких ситуаціях, така поведінка може привести до того, що велика кількість відмов негативно відіб’ється на вашій кредитній історії. Якщо пару відхилених заявок нормальне явище, то 10 відмов вже насторожують фахівців банку.

Кредитні фахівці нерідко в цьому випадку відхиляють подану заявку в напів-автоматичному режимі. Тому що ви справляєте враження людини, яка дуже гостро потребує грошей. Краще в кожному конкретному випадку чекати відповіді від одного кредитора, і тільки після цього формувати нову заявку.

Безпека

При подачі заявки на кредит за 15 хвилин у віддаленому режимі зверніть особливу увагу на безпеку своїх персональних даних:

При оформленні заявки на кредит від вас не зажадають ПІН-код карти, пароль, номер електронного гаманця або код доступу в особистий кабінет банку. Це конфіденційна інформація, яку не можна ні писати, ні говорити по телефону нікому.

Підключіть СМС-оповіщення в обслуговуючому банку. Тоді ви напевно будете знати про всі доходи і витрати по банківському рахунку, до якого прив’язана ваша банківська карта. Навіть якщо у вашому банку ця послуга платна, є сенс її підключити. Якщо це здається невигідним, то заведіть звичку щодня перевіряти залишок і рух коштів по рахунках і картах в особистому кабінеті. Найчастіше доступ до інтернет-банку або мобільного додатку банки надають безкоштовно через мобільні застосунки.

Не оформляйте отримання грошей на карти або рахунки сторонніх осіб – ви можете залишитися без грошей, але з боргом.

Якщо вам надходить СМС або лист нібито від МФО, банку з уточненням персональних даних, зателефонуйте на гарячу лінію або зв’яжіться з фахівцем через офіційний сайт. При цьому ви можете уточнювати різну інформацію, але не давати даних, зазначених у пункті №1.

Навіть якщо ви оформляєте кредит за 15 хвилин онлайн на картку, прочитайте його умови, щоб знати про всі нюанси і обов’язки сторін.

Якщо до видачі позики від вас просять внести будь-яку суму на рахунок або оформити передоплату, не погоджуйтеся. Швидше за все, вас залучають в шахрайську схему або фінансову піраміду.

Перевірте ліцензію МФО або банку до того як укладаєте з ними договір. Про те, як це зробити читайте в наших оглядах.

При введенні будь-якої персональної інформації на сайті-номера карти, паспортних даних, логіна або CVV/CVC-коду перевіряйте, щоб спочатку адресного рядка було вписано https. По цих каналах відбувається повне шифрування даних, тому вони не стануть надбанням сторонніх осіб.

Пам’ятайте, будь-які кредити це ваші фінансові зобов’язання. Погашайте їх своєчасно і тоді ви збережете хорошу кредитну історію позичальника.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02