Займы на карту ночью — список круглосуточных МФО

Быстрый онлайн кредит ночью без отказа 24/7

Кредит на картку вночі дуже популярний у позичальників в Україні. МФО працюють онлайн і подати заявку на розгляд позики можна в будь-який час доби, в тому числі і вночі. Якщо позичальник погоджується надати нерухомість для реєстрації в якості застави, ймовірність позитивної відповіді від МФО збільшується.

Коли гроші потрібні якомога швидше, і банки не поспішають розглядати заявку і укладати угоду, рекомендується звернутися за допомогою до мікрофінансових організацій. Прийняття рішення займає всього 15 хвилин, а для реєстрації потрібно скромний пакет документів.

Умова

Серед основних умов мікрокредитування, можна відзначити наступні аспекти:

 • на відміну від швидких онлайн-позик, гарантований сервіс дозволяє займати до 500 тис. гривень;
 • оплата за договором проводиться протягом декількох місяців, а не одноразово;
 • сума безпосередньо залежить від стану автомобіля і оцінки ринкової вартості.

Перш ніж отримати схвалення, експерт оцінює автомобіль, який визначає майбутній ліміт для угоди.
Процедура не вимагає великої участі позичальника. Фахівці виконають всі дії самі. Вам просто потрібно чекати дзвінка від особистого менеджера.

В чому різниця?

На додаток до кредитної угоди позичальник повинен підписати ще одне зобов’язання. У той же час власник продовжує використовувати транспортний засіб протягом терміну позики. Однак авто не може брати участь в угодах купівлі-продажу, виступати в якості подарунка і т.д., поки позичальник повністю не вирішить питання з позичальником. Якщо клієнт не виконує зобов’язання в терміни, встановлені договором, позичальник має право звернутися до суду, який накаже повернути автомобіль.

Якщо угода відбувається під заставу автомобіля, автомобіль знаходиться до повної оплати на території позичальника. У цій ситуації часто видається велика сума кредиту. Однак на практиці позичальник передає тільки правовстановлюючі документи на автомобіль, і розмір позики варіюється від 30 до 60% від оціночної вартості.

Перевага

Серед основних переваг мікропозик, можна виділити наступні аспекти:

 • своєчасне рішення і вигідні умови. Найчастіше позичальник може отримати гроші вже в день звернення. Крім того, денна процентна ставка нижче, ніж при оформленні позики без застави;
 • простота в оформленні. Досить надати тільки паспорт України. Немає необхідності витрачати час на збір економічного прибутку і т. д. або очікувати перевірки кредитної історії;
 • висока ймовірність позитивного рішення. Оскільки авто надається в якості гарантії, ризики неповернення мінімальні.

Пріоритет стосується угод, в яких машині не більше 5-7 років і вона знаходиться в хорошому стані.
Як правило, послуга стає доступною громадянам старше 20 років з обов’язковим громадянством України. Кожна заявка розглядається оператором індивідуально. Як правило, несправний елемент конфігурації не робить негативного впливу на надання коштів. Важливо відзначити, що остаточна сума платежу буде встановлена після експертної оцінки.

Рекомендується подати заявку на позику вночі, якщо вам потрібна велика сума грошей і в короткі терміни. Важливо відзначити, що деякі МФО вимагають обов’язкового страхування корпусу. Тому, перш ніж приймати остаточне рішення, бажано оцінити всі плюси і мінуси, а також оцінити свої фінансові можливості.

Ми склали каталог МФО, в яких можна взяти мікрозайм вночі терміново перекладом на банківську карту в режимі онлайн. Тут зібрані найвигідніші пропозиції від нових і перевірених компаній, які видають кредити на карту вночі. Подати заявку і отримати гроші можна миттєво, цілодобово і без відмови на прозорих умовах. Послуга кредитування доступна жителям по всій Україні.

Перегляньте каталог і виберіть компанії, що пропонують безвідсоткові кредити для нових клієнтів.

Займы ночью онлайн без отказа 24/7 видається різними способами: на карту, електронний гаманець або на розрахунковий рахунок – потрібний варіант вказується при заповненні онлайн заявки.

Де взяти кредит вночі на карту швидше за все?

У деяких МФО при першому зверненні гроші в борг можна отримати під 0%. Позичальники, які оформляють цілодобові позики, мають можливість участі в акціях з розіграшем знижок і грошових призів.

Список компаній, що видають термінову позику на карту вночі з вигідними ставками:

Creditplus, Moneyveo, Soscredit, Dinero, Mycredit, Cashberry, Быстрозайм, Credit7, Tengo, Money4ou, Ccloan, CreditKasa, Miloan, Alexcredit, Ukrpozyka, Zecredit та інші…

Вимоги мікрофінансових компаній

Мікропозики вночі і вдень видаються на пластикові карти будь-якого банку України.

Основні вимоги до карток:

 • Вона повинна бути дебетова, може бути зарплатною, але обов’язково оформленої на ім’я одержувача позики.
 • Не всі сервіси переводять гроші на неіменну карту, тому це питання слід уточнити заздалегідь;
 • Баланс повинен бути позитивним (досить 1-5 гривень);
 • Підійдуть картки системи Маестро або МастерКард.
 • Якщо ваша карта підходить для оформлення, то наступний крок – ознайомитися з вимогами компанії до потенційного позичальника.

Отже, хто може отримати термінову позику:

 • Повнолітній позичальник. Найчастіше МФО надають позики особам від 18 років, іноді планка піднімається до 21 року, це залежить від терміну кредитування і суми.
 • Громадянин України з чинним паспортом і з пропискою (тимчасової або постійної).
 • Повна дієздатність.
 • Відсутність судимості.
 • Робочий номер телефону, актуальна електронна пошта.
 • Стабільне психологічне здоров’я і повний контроль своїх дій.
 • Регулярні фінансові надходження (офіційні чи ні) і можливість з їх допомогою погасити кредит.
 • Будь-яка фірма намагається убезпечити себе від безвідповідальних позичальників, тому кожен, хто подає заявку, перевіряється через систему скорингу.

Система запитує інформацію по потенційному клієнту у правоохоронних органів і в Бюро Кредитних Історій. За підсумками перевірки сервіс приймає рішення про схвалення або відмову у видачі нічних позик.

Порада: ви можете звернутися в нові МФО, які надають позики терміново і без перевірки Кі в автоматичному режимі. Такі фірми частіше схвалюють заявки, оскільки намагаються заробити хорошу репутацію на ринку кредитування.

Як оформити онлайн заявку на мікропозику?

Отримати кредит на карту навіть вночі можна, не виходячи з дому в режимі онлайн, маючи вихід в інтернет і 5 хвилин вільного часу. Для цього необхідно:

 • вибрати відповідну МФО зі списку прямо зараз і перевірити в реєстрі НБУ на предмет наявності ліцензії;
 • перейти на сайт обраної компанії і натиснути “оформити заявку”;
 • заповнити анкету позичальника, вказавши свої особисті дані, номер телефону та електронну пошту;
 • надіслати фото-підтвердження: скан / фото паспорта та селфі з паспортом для ідентифікації особи;
 • вказати бажаний спосіб отримання грошей: на карту миттєво, готівкою або на розрахунковий рахунок. В останньому випадку гроші можуть надійти не так швидко, доведеться почекати до пари робочих днів;
 • дочекатися відповіді компанії і отримати схвалення онлайн мікрокредиту;
 • у разі позитивної відповіді – підписати договір за допомогою SMS.
 • відразу після укладення угоди, позики вночі без відмови на карту переводяться протягом декількох хвилин.

Способи отримання грошей вночі

Отримати позику вночі можна не тільки на карту, існують аналогічні способи віддаленого отримання позики в будь-який час доби.

Варіанти отримання грошових коштів:

Популярні варіанти отримувати швидку позики на карту або готівкою на руки. Ви можете оформити запит на позику в нічний час доби, а отримати гроші в офісі МФО за графіком їх роботи, якщо такий є у вашому регіоні.

Інший варіант – доставка кур’єром за вказаною адресою, але не багато кур’єрські доставки працюють цілодобово 24 години на добу. Точна швидкість надходження коштів буде залежати від обраного варіанту.

Як погасити заборгованість?

Погашати заборгованість можна одним з доступних варіантів:

 • через електронний гаманець;
 • оплата через термінал (обов’язково вказуйте номер договору, за яким погашаєте кредит);
 • з банківської карти (наприклад, автоматичне списання коштів). Гроші таким способом моментально надійдуть на рахунок кредитора;
 • оплата з балансу телефону. Можна укласти договір з мобільним оператором на погашення боргу;
 • платіж за реквізитами розрахункового рахунку МФО.

Якщо вам вдалося отримати схвалення, найголовніше – не забути про боргові зобов’язання і не допускати прострочень.

Якщо ви розумієте, що термін погашення вже настав, а у вас виникли складнощі, то відразу ж звертайтеся в МФО і просите про пролонгацію. Найчастіше кредитор йде назустріч боржникам.

В середньому, продовження триває протягом 15-20 днів (залежить від умов договору), відсотки в цей час не нараховуються.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02