Займ под самый низкий процент: cамые выгодные займы на карту в Украине

Где выгоднее взять микрозайм на карту онлайн сегодня

Вигідні позики пропонуються цілий ряд мікрофінансових організацій. Потенційним клієнтам складно зробити остаточний вибір. Для своїх користувачів наші спеціалісти підібрали список позик з найбільш цікавими умовами. Оформите выгодный займ на карту без отказа прямо сейчас!

На яких умовах видаються вигідні позики

У поняття вигоди кожен клієнт МФО може вкладати окреме значення. Одні позичальники дивляться на процентну ставку, інші — на доступні суми і терміни дії договору.

Плюсом пропозицій МФО є доступність. Це одна з основних умов, в силу якого клієнти звертаються саме туди. Банки відмовляють у видачі кредиту з різних підстав.

Навіть невелику суму в кредитних організаціях видають після документального підтвердження платоспроможності з боку клієнтів. У термін “выгодный займ” слід закладати наступні умови:

 • Низька процентна ставка. Деякі компанії пропонують першу позику під 0% (безвідсоткова позика).
 • Прогресуючі за розмірами суми позики.
 • Прозорі і зрозумілі умови без прихованих комісій, складних формулювань в договорі, і інших схем введення клієнта в оману.
 • Тривалі терміни дії договору з можливістю платної або безкоштовної пролонгації терміну дії договору.
 • Наявність популярних способів зарахування коштів.
 • Можливість погашати заборгованість без комісії декількома способами.
 • Дія дисконтних програм для постійних клієнтів.

У сукупності вищеописані умови в рамках однієї пропозиції зроблять його найбільш вигідними і цікавими для більшості позичальників. І такі пропозиції на ринку є. Мікрофінансові організації змушені покращувати умови по своїх продуктах. Мета – отримати розташування потенційних позичальників.

Займ на вигідних умовах з низькою процентною ставкою

Процентна ставка – один з ключових показників, на який звертають увагу потенційні клієнти МФО. Про позиками ставка розраховується в денному обчисленні. Рідше – в місячному. Все залежить від того, на який термін оформляється договір з організацією.

Зараз компанії працюють більш злагоджено, ніж кілька років тому. Такого різнобою за процентними ставками, як було раніше, сьогодні немає. Після того, як діяльність МФО була взята під контроль НБУ, ті “драконівські” ставки, які призначалися раніше, більше не застосовуються. Нормальний показник в день 1-2 %. Велика ставка в місяць – від 5% і вище.

Деякі організації новим клієнтам пропонують отримати безвідсотковий кредит під 0%. Це не обман і не частина маркетингової кампанії. Продукт доступний тільки новим позичальникам, які до цього моменту не зверталися до послуг мікрофінансової організації.

Найвигідніші позики на велику суму

Для певної частини позичальників сума позики представляє особливий інтерес. Наприклад, потенційному клієнту до звернення в МФО відмовили в декількох банках. Необхідна сума 20 000 гривень. Навіть для невеликої кредитної організації це невеликі гроші.

Разом з цим, програми переважної більшості МФО припускають отримання позик максимум до 25 000 гривень. У деяких організаціях дійти до такої суми позики можна тільки поетапно – шляхом оформлення і повернення декількох позик поспіль. Компанії виставляють обмеження по першій сумі позики для того, щоб краще дізнатися благонадійність клієнта.

Тому група мікрофінансових організацій, розуміючи, що потреба великих сумах виникає у клієнтів досить часто, вирішили збільшити ліміти за своїми програмами. Сьогодні оформити позику на 30-50 тисяч гривень і вище цілком реально. При цьому умови спрощеного оформлення договорів залишаються в силі.

Оформлення займу на рік

Одночасно зі збільшенням сум кредитов компанії збільшили і терміни дії за своїми договорами. Стандартний термін – 30 днів. При оформленні великої суми позики такий термін може не влаштувати позичальника. Щоб зрівняти умови в рамках одного договору, компанії збільшили терміни – до 1 року.

Тут справа в іншому: компанії зацікавлені в швидкому отриманні прибутку, без тривалих відносин з клієнтом. Так було до певного, поки не була виявлена відповідна тенденція в клієнтському середовищі. Що стосується пролонгації, то полягає вона в наступному:

 • Клієнт звертається в МФО і оформляє позику на певну суму.
 • До моменту настання терміну погашення заборгованості, у клієнта не виявляється коштів для повного виконання зобов’язань.
 • Він зв’язується з компанією, де йому пропонують оформити пролонгацію — оплатити нараховані на тіло позики відсотки, тим самим продовживши термін дії договору.
 • Клієнт оплачує відсотки за первісною сумою позиці.
 • Термін дії угоди поновлюється.

Варіацій надання права на пролонгацію кілька. При цьому суть завжди залишається однією і тією ж: клієнт отримує своєрідну відстрочку повного виконання своїх зобов’язань перед компанією. Для багатьох позичальників пролонгація залишається єдиним варіантом уникнути утворення прострочення за договором з МФО.

Зручні та швидкі способи отримання коштів

Хорошим попитом сьогодні користуються онлайн микрозаймы на карту. Суть продукту полягає в дистанційному отриманні коштів, без візиту в офіс компанії. Таким чином одна умовна компанія може обслуговувати клієнтів по всій Україні.

У найпрогресивніших МФО передбачається кілька способів зарахування грошей за схваленими заявками. Найбільш популярний спосіб перерахування на банківську карту. З цією метою можуть використовуватися дебетові та кредитні карти будь-якого українського банку. Крім карт, для отримання онлайн позики застосовуються:

 • Електронні гаманці.
 • Банківські рахунки.
 • Системи грошових переказів.
 • Серед зазначених способів друге місце за популярністю утримують саме електронні гаманці. Після обробки заявки клієнт отримує на рахунок гаманця заявлену суму. Найвигідніші позики сьогодні зараховуються на системи онлайн-платежів: Masterpass, Webmoney, QIWI, EasyPay, PayPal, GlobalMoney. Це найбільш поширені на території України електронні гаманці.

Способи погашення позик

Не менш важливо для позичальника бути впевненим в тому, що він зможе скористатися зручним способом погашення заборгованості в потрібний момент. Для цього компанії завбачливо розробляють відразу кілька варіантів погашення заборгованості за виданими позиками.

У пріоритеті у клієнтів схема, згідно з якою позика повертається тим же чином, яким він був отриманий. якщо гроші були отримані на карту, значить, погашення повинно бути доступним з карти. При зарахуванні суми на гаманець микрозайм погашається з рахунку гаманця. Крім основного способу, повинні бути доступні і альтернативні.

Клієнти зацікавлені в тому, щоб на погашення позики (фізичне здійснення операції) йшло мінімум часу. Тому компанії передбачають кілька онлайн варіантів повернення заборгованості, в тому числі, і використання системи інтернет банку будь-якої української кредитної організації.

Основні способи погашення заборгованості також повинні бути без комісійними. Клієнти не повинні нести зайві витрати при оплаті заборгованості за договором з МФО. Якщо за погашення заборгованості стягується комісія, таку позику не можна називати вигідною.

Дисконтні та бонусні програми

Великим плюсом співпраці з однією МФО є можливість стати постійним клієнтом. Мікрофінансові організації вкрай лояльно ставляться до своїх постійних клієнтів, пропонуючи їм поліпшені умови з кожною новою міні-позикою.

Так працюють практично всі компанії на ринку: з кожним новим онлайн кредитом клієнт отримує можливість оформити договір на більш кращих умовах, ніж йому пропонувалися раніше. Це стосується основних умов договору: процентної ставки, суми і термінів (в деяких випадках). Саме тому позичальники співпрацюють з 1-2 компаніями. Досить увійти в довіру до МФО, і результат настане сам собою.

Благонадійні клієнти завжди користуються програмами лояльності мікрофінансових організацій.

Як взяти позику на вигідних умовах (Как взять займ на выгодных условиях)

Для цього необхідно підготувати паспорт громадянина України і мобільний телефон. Потім на фінансовому порталі Mailcredit слід вивчити пропозиції від найпопулярніших компаній.

Перевага оформлення позик через портал полягає в тому, що тут в список входять вже вивчені пропозиції і програми. З великої кількості варіантів була обрана група організацій, які пропонують найбільш вигідні умови за мікрокредитами. Отже, клієнтам пропонуються вже готові програми, які за своїми ключовими умовами приблизно однакові. Для оформлення позики потрібно:

 • Вибрати програму, умови якої здадуться найбільш підходящими.
 • Заповнити форму для подачі заявки.
 • Дочекатися рішення по заявці.
 • Завершити оформлення позики.
 • Отримати гроші заявленим способом.

На оформлення займів йде не більше 10 хвилин, включаючи і розгляд заявки. Деякі компанії розглядають заявки, що надходять протягом однієї хвилини. Актуальних пропозицій маса, головне, правильно підходити до вибору конкретного варіанту.

Автор Фінанси і кредит

Микола Петрович Кучерявенко — український юрист, професор, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України (2010). Повна автобіограіфія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Кучерявенко_Микола_Петрович Контакти: 61024, м. Харків, вул. Пушкiнська, 77. Тел.: 704-93-02